Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mit csináljak itt...

Szerintetek mit csináljak itt vagyok 23évesen 4éve már dolgozok de elegem van az egészből nem érdekel semmi és senki . Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés
A pénz épphogy az ennivalóra elég . Nem kell nekem semmi más.Mondjuk a célom az volt hogy kamatból éljek .De nem is kell mondanom semmit .minimálbérből tuti összejött volna.:..
2009. okt. 6. 11:18
 1/3 anonim válasza:
51%

Ez egy kellemes kis filozófiai kérdés, én is agyaltam már rajta.


Számításaim szerint 100millió forint tőkével biztos havi kamatokból (mint egy fizetés) havi 500-800ezer forint érhető el. Ha nem számolsz adókat, akkor ez szép summa, és a tőkéd nem fogy.


DE!


Akinek ennyi pénze van, hajlamos nagyobb cipőben járni, és akkor már igencsak szűkös.


Meg asztán ez erősen nominál érték, ami 10 év múlva jó, ha a negyedét-felét fogja érni, úgyhogy lehet kaparászni az inflálódott összegért.


Ja, és ezt a pénzt (szerintem) tisztességes úton 30-35 éves kor alatt nem lehet elérni, hacsak nem örökölsz, vagy nyersz a lottón.



Összegezve: örülj neki, amíg nincs más gondod, mint hó elején megtervezni a kiadásaidat, és hóvégéig beosztani a kereseted.

2009. okt. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokféle "baj" lehet veled, ennyiből ez nem derül ki.

Cserébe Te vagy az is, aki megoldhatja a problémát.

Elsőre az önismerettel kezdd, mert ott találhatod meg a választ, ami majd tovább vezet. Az önismeretet sokféleképpen lehet fejleszteni, én legjobbnak a csoportos foglalkozásokat tartom. Nem feltétlenül terápiára gondolok, hanem bármilyen társas eseményre, csapatjátékra, kihívásra. Ha van kedved, menj el hegyet mászni például! :D

2009. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. okt. 8. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!