Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Internetes önismereti teszt,...

Internetes önismereti teszt, a vége lehúzás?

Figyelt kérdés
Valami ezoterikus oldalon reklámozták,ha jól emlékszem 100 kérdésből állt.Kitöltöttem,elküldtem és kb.három hét múlva felhívtak,hogy menjek be a pécsi teszt központba ahol egy fél órás,ingyenes kiértékelést kapok.És azután?Gondolom ott már valami fizetős dolog következik.Érdemes ezzel foglalkozni vagy csak átverés?
2013. máj. 1. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak nem a csodálatos dianetika központba kaptál meghívót?
2013. máj. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mint a legtöbb ilyen "csapj le 5 csótányt és nyerj" című átverés. Legjobb esetben csak egy marék spyware-t kapsz a gépedre,rosszabb esetben még pénzzel is lehúzhatnak.
2013. máj. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A telefonba teszt központnak nevezték.A nagyposta környékén van.De az eddigi két válasz nem hozta meg a kedvemet hozzá.
2013. máj. 1. 02:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy az átverés-e, de csináld meg ezt, ingyen van és egész jó:)

[link]

2013. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen, akkor a dianetika tesztközpont lesz valószínűleg. Nálunk suliban csináltattak ilyen tesztet sok kérdéssel, majd be lehetett menni kiértékelésre. (Fogalmam sincs, hogyhogy beengedte a diri azt a fickót, aki megcsináltatta a tesztet az osztállyal.) Aki akar, bemehet a "tesztközpontba", ott elmesélik neki, hogy milyen megoldások kínálkoznak a problémáira, és ha fogékony a dianetikára, akkor idővel a szcientológusok között találja magát, ennyi.
2013. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam régebben, amit 4-es linkelt. Igazából az összes tesztet megcsináltam azon az oldalon, nekem nagyon bejött.
2013. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ezt szoktam látni a legtöbb helyen:

[link]


Mondjuk nekem mindig más jött ki attól függően, hogy éppen milyen hangulatban voltam :D

2013. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, már más is írta, akkor jó! :)
2013. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!