Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lehet az hogy engem...

Miért lehet az hogy engem valahogy kinéznek mindenhonnan meg bunkóskodnak velem? Csalad is. Meg akárhova kerülök depresszios vagyok már ettől teljesen

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a külső miatt?

Eskü én tök átlagos vagyok csak nagy orrom van és sok ember olyan, hogy meglátja, hogy nagy orrom van, utána átmegy ilyen flegmába. Azt hiszik, hogy zsidó vagyok vagy nem tudom.

2013. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Esetleg néhány konkrét helyzetet is leírhatnál, így lófüttyöt nem lehet reagálni a kérdésedre.
2013. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Milyen a viselkedésed? Mit válthat ki az másokból?
2013. márc. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Eskü én tök átlagos vagyok csak nagy orrom van és sok ember olyan, hogy meglátja, hogy nagy orrom van, utána átmegy ilyen flegmába."


Kérdezted őket? Mindenki mondta, hogy az orrod miatt flegma veled?

2013. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem is nagy az orrom akkor biztos ezért. Meg tényleg mar volt aki megkérdezte zsidó vagyok e nem gondoltam hogy ezért kérdi
2013. márc. 14. 22:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert nem tisztelnek, nem vívod ki a tiszteletüket. Én is hasonló helyzetben voltam, szóval tudom, milyen nehéz egy félénkebb embernek. Nincs elég önbizalmad. Az önbizalmadat úgy tudod növelni, ha olyan dolgokat csinálsz, amiket nem mertél eddig (pl menj oda valakihez beszélgetni, akitől tartasz). Utána sokkal könnyebb lesz már kiállni magadért de sokkal kevésbé is lesz rá szükséged.
2013. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg az is baj hogy mindig kiffaggatnak nekem pedig nincs kedvem elmondani a dolgaimat igy hazudozom aztan lehet rajonnek nem tudom
2013. márc. 14. 23:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha faggatnak és nem akarsz beszélni arról éppen, mert túl intimnek érzed, akkor azt kell mondani nem hazudozni meg sunnyogni...
2013. márc. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdezted őket? Mindenki mondta, hogy az orrod miatt flegma veled?"


Volt egy fiatal csaj. Ő megmondta, hogy szánalmasnak gondolja azt akinek ilyen nagy orra van. Az ilyen emberrel nem fog jóban lennni.


Aztán egy öreg néni kb 70 éves lehetett meg azt hitt, hogy zsidó vagyok és tök bunkó volt. Hiába mondom, hogy nem vagyok az. Ilyenek az emberek. Ha valamiért eltérsz egy kicsit is a többiektől akkor már lenéznek.

2013. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Fel kell venni a kesztyűt, sok bunkó ember?! van, aki megérzi, hogy ki a szelíd, kibe lehet könnyen belekötni. Igazából ők a szánalmas bunkók. Ha pedig a külsőd miatt bántanak szintén bunkók. Kifejtenéd, hogy milyen oldalról támadnak? Külső vagy belső tulajdonságaidra mennek rá? Az a baj, hogy ha hagyod, hogy hassanak rád, belekerülsz egy spirálba, egyre jobban lehúznak, nem szabad hagyni, ki kell törni. Biztos van a közeledben értékes, értelmes ember is, aki pozitívan áll hozzád, jobban ismer, meg tudod kérdezni, hogy mi lehet a baj veled, és esetleg tudsz változni, de jobb esetben az derül ki, hogy csak bunkókkal van dolgod, és nem benned van hiba.
2013. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!