Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokak szerint miért ciki fingani?

Sokak szerint miért ciki fingani?

Figyelt kérdés
szerintem tök normális,pl.szex közben miért ciki??Vagy akárhol más emberek elött.
2009. szept. 5. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az európai kúltúra ezt nemigen tolerálja. Szex közben más, ott csak két emberre tartozik, bár ott is inkább kiábrándító. Mindenki tudja, hogy az ember székel is olykor, mégsem egymás előtt végezzük a dolaginkat. Ilyen a szellentés is. A kínaiaknál ez másképp van, legalábbis a 70-es években még másképp volt. Egy diplomata barátom mesélte, hogy a követségen dolgozó nők a diplomácisi testület autójában böfögtek és szellentettek minden szégyenérzet nélkül. Akkor ez náluk természetes volt, a keletiek /magyarok/ számára pedig kiábrándító.
2009. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert rohadt nagy illetlenség. Ha nem járna szaggal, akkor valszószínűleg nem lenne ennyire felfújva a dolog, de rohadt nagy parasztsára vall más orra alá fingani. Ez van. Senki nem bírja a szagokat.
2009. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát ha elképzelem csak a szaga lehet kiábrándító:DX...Egyébként az én kóteromban egymás elött szarnak...a szellentés a kakilásnak enyhébb fokozata.
2009. szept. 5. 18:22
 4/13 A kérdező kommentje:
ne röhögtessetek már:D...nem kapok levegőt:DD. Ezek szerint éretlen vagyok mert az ilyeneken jó sokáig tudok nevetni:))
2009. szept. 5. 18:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég gyerekes vagy. Mindenki nevet a dolgon, de nem mindegy a szituáció. Mikor valaki mellett elsétálsz az utcán, az meg olyan hangot ad, hogy azt hiszed mindjárt a lábadra szarik.
2009. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó :DDDDDDDDDDDDDDD
2009. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, ilyen hozzáállással menekülnek majd előled a nők! Csak fingj egy párszor az orruk alá az ágyban, lehetőleg orális kényeztetés közben. Azután lehet, hogy az a kérdés foglalkoztat majd, hogy "Miért ciki, ha lehánynak szex közben?"
2009. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
hát nem is tudom, végülis ugyanonnan jön, mint a szar, és szted akkor a szar se gusztustalan? miért nem szarsz rögtön be szex közben? O.o érdekes csajaid lehetnek ha férfi vagy(bár gondolom nő nem ilyen idegbeteg)... :'D ha egyeltalán viselik a szagjaidat xD
2009. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
lány vagyok, és nem szoktam mások elött fingani csak érdekelt ez a téma.De jót röhögtem a válaszokon:DD És ez nem idegbetegség.
2009. szept. 6. 18:13
 10/13 anonim ***** válasza:
lányként röhögök ha ilyen történik..:D
2009. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!