Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én vagyok a rossz vagy csak...

Én vagyok a rossz vagy csak hitetik velem? Részletek lent

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok még sosem volt pasim és még nem estem át az első csókon se. Nem hiszem hogy akkora baj lenne de úgy érzem hogy emiatt máshogy közelednek hozzám az emberek ... Nem értem. Persze már várom mikor jön el az a fiú akit szerethetnék és aki viszont szeret :) Nem nagyon járok társaságban mert felszabadultan vidáman viselkedek azt is eléggé hülyén veszik a "barátaim"... Egy-két ember az akit tényleg igaz barátomnak mondhatok és én boldog vagyok így... Csak persze így nem nagyon nyílok az új dolgok felé:/ És szerintem többen ismerik az érzést hogy a kapcsolatban lévő barátnőjük is állandóan a pasijáról tud áradozni... Eléggé idegesítő :@ Én meg csak várok, várok...De úgy érzem Isten még írja a love storymat! :D rosszul állok a dolgokhoz ? változtatnom kéne? segítsetek légyszi!! :(
2013. jan. 8. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

végre egy normális fiatal, aki nem ott tart 15 évesen, hogy a nyolcadik hapival mikor lefeküdtem, akkor kiszakadt a gumi


ne siess sehová, éld nyugodtan az életet

2013. jan. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia,én 16 évesen csókolóztam először,én se ismerkedtem senkivel,de meg volt a magam baráti köre köztük fiuk is de megmaradtam a barát szinten :-) és az élet sz utamba tette azt a férfit akitől az első csókomat kaptam és nekem jó volt így.Nem vagy lemaradva és nem benned a van a hiba inkább a barátaidban mert nem fogadnak el úgy amilyen vagy azzal együtt amikor elengeded magad,de szerintem tényleg nincs miért aggódnod légy arra büszke aki vagy hogy nem fekszel össze minden jött mentel és nem is csókolózol össze vissza mindenkivel.
2013. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!