Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthetnek ezek?

Mit jelenthetnek ezek?

Figyelt kérdés

Egyszer azt álmodtam,hogy a szüleim meghaltak,és valami szörnyű hülye módszerrel lehetett csak őket visszahozni. Anya visszatért valahogy,de apára nem emlékszem. Ja,és valami boltban éltem a pót-mamámmal,és tesóm nem volt sehol.


A másik az,hogy egy netes barátommal álmodtam,akit még sose láttam,és boltokban bújkáltunk,meg egyszer megkértem,hogy aludjon este az én szobámban,és ottmaradt :DDD tudom,hogy hülyeség,de tényleg. Ő jó messze lakik,de azt álmodtam,hogy a szomszéd egyik belső szobájában. Ja,és állandóan este volt,de nem annyira sötét. amúgy ő fiú,én meg lány.


Régebben pedig két osztálytársammal álmodtam,egy lánnyal és egy fiúval. Beszéltem a fiúval,és valahogy azt kérdezte,hogy mit szeretnék.Én meg azt mondtam,hogy amit pl lánnyal sose tennék meg. Erre le akart smárolni,én meg előbb kivettem a rágómat XDDD és utána hagytam. Leborultunk,és mikor felálltunk a lány ismerősöm eltűnt. A többire nem emlékszem,csak arra,hogy neten megkérdeztem a fiútól,hogy mi volt ez az egész (nehéz volt elérni) és azt mondta,hogy csak gyakorolni akarta.


Aztán mikor elmeséltem ezt az álmot annak a lánynak,aki benne volt,azt mondta,hogy neki amúgy tetszik az a fiú. De nekem nem.


2009. aug. 25. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
azt jelenti hogy aludtál... szerintem nincs fontosabb jelentése vagy max nem tudjuk megfejteni
2009. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!