Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs bennem szeretet. Mit...

Nincs bennem szeretet. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Ami bennem van, az az utálat, közömbösség, vagy a kedvelem érzése. Szeretet nincs... és ezt mások is észreveszik. Mit tehetnék, hogy ez javuljon? Emiatt antiszociális is vagyok nagyon..
2012. dec. 19. 20:29
 1/5 Barbara Sunshine válasza:
Ez nagyjából a mosolyogj és a világ is visszamosolyog kategória.
2012. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először olvasd el Fromm: Szeretet c. könyvét. Ebben benne vagy, hogyan lehet megtanulni szeretni. A többi rajtad múlik.
2012. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd, kamaszkorban természetes lehet, később is, ha a múltban vmi mélyebb sérelem ért, és még nem dolgoztad fel, nem rendezted magadban, az is kiválthatja. Legjobb őszintének lenni magunkhoz.
2012. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok, nagy múltam még nincs, ha lehet így fogalmazni, viszont elég sok sérelem ért, és ezek mindvégig bennem maradtak és jelentősen meghatározzák a viselkedésem és a hozzáállásom...

Igazából tudok kedves lenni, mosolygok, nevetek, de ez nem belülről, természetesen jön, mert úgy nem megy. És mégis, hiába vagyok kedves az emberekkel, segítek nekik... ha valakivel összetűzésbe kerülök, mindig egyedül maradok, mert senki nem áll mellém.

2012. dec. 20. 20:56
 5/5 anonim válasza:
Voltal mar szerelmes? Vannak szuleid? Vannak testvereid? Egyedul vagy? Nem vagy egyedul...
2014. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!