Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Letezik olyan hogy a keves...

Letezik olyan hogy a keves penz es ezek kovetkezmenyei miatt vagyok immaron tobb napja depis?

Figyelt kérdés
Letezik olyan hogy a keves penz es ezek kovetkezmenyei miatt vagyok immaron tobb napja depis? Kozeleg a karacsony, a szuleimnek kolcsonkert penzbol tudtam ajandekot venni es a testvereimnek mar nem sikerult barmennyire is szerettem volna.20/F Mivel lehetne elterelni errol a figyelmet, vagyis boldognak lenni?
2012. dec. 13. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

készítesz valamit

keresel az erdőben makkot, valami gyertyát veszel és kötsz egy koszorút

én valami hasonlót fogok ajándékba adni vagy gyöngyöt fűzök

leköt, szinte a semmiből kijön és nem leszek depis hogy kölcsönpénzből vásárlok és fele családnak nem tudok venni semmit

2012. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet az ember depressziós az anyagi helyzete miatt:( Ha van otthon alapanyag, próbálj meg sütni vagy mézeskalácsházat készítani. A kreatív munka jobb kedvre derít és lesz is így elajándékoznivaló.
2012. dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, sok ember így van, bár ez a jobbik eset. tudod van aki kölcsönkérni sem tud és neki kajára kell, nem ajándékra. örülj, hogy csak ott tartasz.
2012. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!