Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet az, amire egyszer...

Hogy lehet az, amire egyszer gondolok, az megtörténik velem vagy megkapom?

Figyelt kérdés
Például ,szeretnénk egy cipőt ,el is képzelem magamnak,hogy milyen kéne ,és pont abban a napokban kapok zsebpénzt ,és pont olyat találtam a boltban ,amit persze meg is vettem,de ehhez hasonló dolgok sokszor elfordulnak nálam
2012. dec. 13. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Mert amíg nem gondolsz arra hogy új cipőre van szükséged, nem jársz cipőboltba, ezáltal nem találsz pont olyan cipőt amit ugyebár nem is keresel. Érted? Nem kell minden mögött a misztikus dolgokat keresni. Ha fáj a fogad akkor a fogorvosra gondolsz, és lám pár napon belül el fogsz menni a fogorvoshoz. Amikor nincs probléma a fogaddal, mikor gondolsz a fogorvosra?
2012. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jövőbe látsz. :)

De nyugi, nem mindig fog ez így elsülni, és minél inkább beleéled magad, annál inkább pofára fogsz esni. :D

2012. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Én is elképzeltem, milyen ruhát szeretnék szalagavatóra, és pontosan ugyanolyat találtam.

Láttam valakit az utcán, ránézésre szimpatikus volt, arra gondoltam, szeretném megismerni. Fél évre rá véletlen találkoztam vele, egy ismerős kapcsán beszéltem is vele. (Az ismerőst is kb egy hónappal korábban ismertem meg)

2012. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!