Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak a visszatérő...

Mit csináljak a visszatérő rémálmokkal 13 évesen?

Figyelt kérdés
Egyszer azt álmodtam hogy a régi iskolámban vagyok bemegyek a mosdóba és mintha hirtelen egy lerombolt 2. világháborús mosdóban lennék de a tükörnek semmi baja.Elmegyek wc-re lehúzom,megmosom a kezem és mikor belenézek a tükörbe egy fekete hajú véres arcú nő jelenik meg mögöttem,majd mikor hátranézek eltűnik.Kiszaladok a húgomhoz ugyanezt megcsinálom és ő is látja.Aput hívom ugyanezt megcsinálom de nála nem jelenik meg ahogy anyunál se.Majd a húgommal 2-esben megint megcsináljuk és ismét megjelenik.Ekkor véget ért az álmom és felkeltem.Rá 2 hétre ugyan ezt megálmodtam ezúttal egy parkolóban ahol épp 1 fesztivált tartottak.Az álmomban ugyan ez végig megy majd kimegyek a mosdóból és 2 idős nő smárol..(na mindegy ezt hagyjukxD)Rá 1-2 hónapra ismét megálmodtam egy másik iskolában de ezúttal ugyan úgy fejeződött be mint az 1 ső alkalommal.Azóta nem álmodtam ugyan de még mindig kísért ez az álom és nem hagy nyugodni..(soha az életembe nem néztem horrorfilmet csak annak képeit.)

#halál #horror #rémálom #véres arc #véres nő #13 évesen rémálom
2012. dec. 6. 20:14
 1/7 M@x ***** válasza:

Ebben a korban még a kép is elég... Az agy ebben a korban (szóismétlés f*ckyeah) nagyon érzékeny, és mindent befogad. Ez attól függ, hogy mennyire vagy fogékony az ilyen dolgokra. Azt tudom tanácsolni, hogy minden lefekvés előtt (MINDEN) gondolj nagyon szép dolgokra. Ne úgy gondolkozz hogy nem akarok arra fejre gondolni, hanem tök másra, és az működni fog. Olvass bele valami Agykontrollos tanulmányba, könyvbe ilyesmibe, sokat segít.

Bár mondom, ez személyiség-függő...

Én 8-11 éves koromig rengeteg ilyet néztem (horrort nem, csak ijesztő képeket, meg videókat, meg rengeteg ilyet olvastam) de csak napközben féltem... Szóval fel a fejjel, sok langyos tej, pozitív gondolkodás, és menni fog ;)

2012. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2012. dec. 6. 21:34
 3/7 webnyelv ***** válasza:

Azt hiszem, ebben a korban nekem is voltak hasonló álmaim. Volt, amikor sírva keltem fel, hogy mit álmodtam. De elmúlnak ezek később.

Sokféle oka lehet az ilyen álmoknak, talán leginkább a megfelelési kényszer az iskolában és a családban. Talán anyudnak és apudnak magasak az elvárásai veled és a húgoddal szemben. A fesztivál és az iskola mosdója egy helyet jelképezhetnek, ahova a tanulás elől "elmenekülsz" pihenni, szórakozni, de valószínű közben is ott van a gondolat, hogy inkább tanulni kellene, és mi lesz, ha nem tanulsz eleget.

Azt mondom, tanulj becsületesen, amennyit tudsz, de hagyj időt nyugodtan a kulturált kikapcsolódásra, szórakozásra is.

Agykontrollos könyv olvasását egyébként nem javaslom. De szép, érdekes dolgokkal tényleg érdemes foglalkozni.

2012. dec. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2012. dec. 9. 19:28
 5/7 Skywalker33 ***** válasza:

Hali,


max jót mondott!

Ne nézzetek fimeket, még a legközönségesebb is megmarad a finom testekben és tovább rombol ott, főleg ha érzékenyebb vagy az átlagnál.

Lefekvés előtti 1 órában csak spirituális szép, felemelő dolgokat nézzünk. olvassunk!

Az ima lefekvés előtt is alap dolog kár hogy elfelejtjük a fontos dolgokat!


csoki

t

2012. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 webnyelv ***** válasza:
Skywalker33, ima az mindig fontos, nem csak lefekvés előtt. És nem spirituális dolgokhoz, hanem a Megváltóhoz!
2012. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én kifejezetten hívő ember vagyok szóval az ima az megvan :)
2012. dec. 30. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!