Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Van egy lány aki...

Mit tegyek? Van egy lány aki tetszik nekem és ő most kezdett közeledni hozzám.

Figyelt kérdés
Egyik haverem is "azt mondja" hogy beszélt vele a Facebook-on, hogy tetszek neki, de megnéztem az ő Facebook-ját de nem beszélt ilyesmiről, azt mondja, hogy mindkettem kitörölték a beszélgetést (ez a lány és ez a fiú mindig is veszekedtek egymással, szóval nem hiszem, hogy a lány ilyesmiről, vagy akármiről beszélne vele).Ez a fiú egy ideje már rám van tapadva, folyton mellém ül, nem hagy nyugton, de ő a vallástanárnő fia és vele is voltam táborba. Őt mindenki utálja az osztályból (megértem őket), nem is tudom, hogy lettem a barátja. Na de szóval mikor az a lány aki tetszik nekem odaül mellém akkor folyton elzavarja, ellöki mellőlem (az a fiú aki "azt mondja", hogy beszélt vele). Nem tudom mit csináljak. A vallástanárnő fia szóval nem mondhatom a szemébe, hogy "Hülye vagy! " (ami igaz).
2012. nov. 27. 20:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Apropó!Ez a lány nem az a komoly fajta.A többi fiúnak is piszkálja a haját(nem tépi) és az arcát.Meg engem folyton fésül meg állítgassa a hajam,de nem tudom miért,de tetszik nekem.
2012. nov. 27. 20:57
 2/2 anonim ***** válasza:
ÁLLÍTGASSA??? még jó h nem a magyar tanárnő gyereke...
2012. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!