Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerdánként CSAK azért járok...

Szerdánként CSAK azért járok edzésere hogy lássam azt a fiút aki nekem iszonyatosan tetszik. De ő észre sem vesz. Mit tegyek h észre vegyen? Fiuk véleményét is várom! (amm. én 13 ő meg 16)

Figyelt kérdés
mit csináljak???
2012. nov. 12. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Várj még. Tizenhárom évesen kizárt, hogy komolyan vesz :(

Csak a beégést kockáztatod. Egy-két év...

2012. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a melleidet. (már ha vannak már)
2012. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nem tudod, hogy mit akarsz egy fiútól és hogyan bánj vele, akkor még biztosan fiatal vagy hozzá


ha mondhatok egy nagyon hasznos tippet egy nagyon gyakori, tipikus női problémára: használd a szád. beszédre. a nők nagyon sokat tudnak beszélni, de a legfontosabb helyzetekben sokszor nem mernek.


ha tudod, hogy mit akarsz tőle, akkor meg tudod szólítani és tudtok beszélgetni, ha nem vagy üresfejű, akkor nem csak megdugni fog. de valószínűleg kell még 6-10 év, mire felnősz, ettől függetlenül valószínűleg 1-2 éven belül elveszted a szüzességed, és addig 3-5 fiúval is létesítesz kapcsolatot, mire rájössz, hogyan működnek a férfiak.


csúnya statisztika, de ez az átlag.


szerintem neked most még inkább egy pár értelmes szülőre és egy érettebb barátra lenne szükséged.

2012. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nah akkor egy 13 éves fiú vélemény:

-járj leggingsben rövid pólóval

-mutasd a melleidet

-néha sexyn pillanats rá úgy hogy ő is lássa

-legyen szép hosszú, dús a hajad!

2014. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!