Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek elmenjek osztálytá...

Szerintetek elmenjek osztálytársaimmal moziba?

Figyelt kérdés
Ez egy ifi szervezésű mozizás lesz.Nem túl jó a kapcsolatom osztálytársaimmal és a szüleim szerint segítene a beilleszkedésben ha elmennék.Csak azt nem tudom hogy jól érezném-e magam velük.

2012. nov. 1. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha ingyen van simán :d már csak azért is...


Beszélgess velük azt kész, megismernek majd csak javul az.

2012. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Menj el mindenképp! :) Ez tényleg jó lehetőség az ismerkedésre, más a légkör, mint a suliban, lehet, hogy az osztálytársaid is lazábbak, közvetlenebbek lesznek, mint egyébként, és közelebb kerülsz hozzájuk. Másrészt eleve jó a beszélgetési téma: mozi, filmek, erről mindenkinek van véleménye, kedvencei, én csak biztatni tudlak :) 20/L
2012. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hanyadikos vagy?

Ha most kezdted a középiskolát, akkor megsúgok valamit: Kilencedikes koromban így október-tájban még én sem voltam jóban az osztálytársaimmal. Habár rosszban sem, valahogy nem igazán beszéltem velük. Aztán volt egy osztálybuli, nem tudtam elmenjek-e vagy ne, de aztán elmentem. Le is spanoltam pár arccal percek alatt, azóta velük nyomulunk (11-edikes vagyok.) Ők lettek a legjobb spanjaim. Tehát én csak oda akarok kilyukadni, hogy próbát megér mindenképpen. :D

2012. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Harmadikos vagyok. Ezer bocsánat, már ugye november van. :D
2012. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
8-os vagyok, második éve ebben az osztályban.Mindenki azt hiszi rólam hogy antiszociális vagyok, mer nem sikerült összebarátkoznom senkivel, ráadásul év eleje óta depressziós vagyok.Felvételizni fogok másik gimibe, de ezt az évet ki kell bírnom valahogyan.
2012. nov. 1. 21:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor döntsd el te, hogy megéri-e. Elvégre nemsokára megpattansz. :D De én még mindig azt mondom, hogy megéri. És ha nem titok leírhatnád, hogy mitől lettél depressziós. Akár üziben is, ha a nyilvánosságra nem tartozik. Vagy ha rám se, akkor ott se. :D
2012. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
veszteni valód nincs. Remélem az új sulidban már más lesza helyzet. De ha ez a mosatni a Te hibád akkor lehet ott is ez lesz:(
2012. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem nagy dolog, igazából attól lettem depressziós hogy egész nyáron egyedül voltam.Nem csináltam semmit, nem találkoztam senkivel.Alig vártam az iskolakezdést, de mikor bementem, rájöttem hogy itt sincs egy barátom sem, és hirtelen eszembe jutottak a régi osztálytársaim is akikről azt hittem hogy mindig számíthatok rájuk, de már fél éve nem láttam őket.Amikor én kerestem őket, akkor meg lepattintottak.Sajnos ezt még nem sikerült kihevernem.
2012. nov. 1. 22:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Nos ha a régi arcok sincsenek már jóban veled, akkor keresned kell mindenképpen új embereket, akikkel lóghatsz. Menjél csak el abba a moziba, és ne legyél depressziós, legalábbis ne látványosan. Mutasd magadat vidámnak, mosolyogj, haverkodj, viccelődj, beszélgess. Aztán hétfőn az iskolában is. Hamar kialakítod majd a haveri körödet, ha jól csinálod. :)
2012. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszoló voltam. :)
2012. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!