Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kisebb trauma ért, azóta...

Kisebb trauma ért, azóta állandóan koszosnak érzem magam, és hiába fürdöm naponta többször, sokáig, nem tudom lemosni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Naponta többször fürdök, a kezemet még többször mosom, de mégis, lassan megőrülök!
2009. aug. 5. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pszhiés probléma, fordulj orvoshoz nyugodtan ő megoldja a problémát.
2009. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a tisztálkodási kényszer szimbolikus: le akarod mosni magadadról amivel valaki vagy valami átvitt értelemben beszennyezett. én is voltam így egyszer, volt egy egyéjszakás kalandom, és másnap szörnyen kivoltam, én is koszosnak éreztem magam, naponta többször megfürödtem, meg fogat mostam. nálam az segített, hogy felvettem a kapcsolatot ezzel az emberrel és elbeszélgettünk a dologról. aztán megnyugodtam.
2009. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt sürgősen hagyd abba mert fölösleges és tényleg csak pszichés okai vannak. Ez betegséggé válhat mondtad is hogy már lassan megőrülsz.. Próbálj rájönni a valódi okára a dolognak. Ha mindig lemosod a kül. baktériumokat a bőrödről akkor nagyon legyengül az immunrendszered és komoly betegségeket kaphatsz el. Konkrétan egy náthától kikészülsz mert megszűnik a szervezeted természetes védekezőmechanizmusa!!! egyébként a szájban van a legtöbb baktérium a testünkön.. mégsincs tőle semmi bajunk.
2009. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!