Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az miért lehet, hogy van egy...

Az miért lehet, hogy van egy havercsajom, akivel naponta többször váltunk 1-1 rövidke mailt, de mindíg csak én kérdezek, ő sose, hanem csak válaszol?

Figyelt kérdés
Nem is akar barátnősködni, hanem csak udvariasságból ír? vagy annyira nem érdeklem, hogy kérdezzen? Miért lehet ez vajon?
2009. febr. 24. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ne kérdezz, hanem mjavasolj vmit!

pl közös programot! Lehet, hogy nem olyan kérdezősködős.

2009. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a havarcsaj??? :P

Amugy meg itt va egy pár hasznos tanács amit elkönyvelhetsz válasznak is:

1-Ne próbáld megérteni a lányokat, nem lehet, hiszed vagy nem alőbb hackelem fel az USA legtitkosabb kompjutarát mint hogy megértsek egy lányt, lehetetlen, már mióta próbálom, nem lehet.....

2-Ha már megpróbálod, segitek neked :D anyira eljutottam hogy sok féle lány van, van rámenős aki kezdeményezik, van romantikus-beképzelt tipus aki arra vár hogy a fiú kezdeményezzen, de ad jeleket a fiúnak, van félénk aki rád se mer nézni, nem szemez veled, csak akkor beszél ha te kérdezel, én most épp egy ilyenbe vagyok szerelmes, és nagoyn nehéz átlátni rajta, hisz semmi jelet nem ad, nem szemezünk, mégis van egy olyan érzésem hogy szeret...


Amugy meg a legegyszerübb dolog ha megkérdezed tőle, de legveszélyesebb is, hisz elcseszheted a barátságotokat...

2009. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy. :)) havercsaj= nem barát, de azért jóban vagyunk...)) én is lány vagyok :o)) vagyis öregasszony :O))
2009. febr. 24. 10:22
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem tudom ki vagy :) honnan?

Pff az ilyen dolgokban jó vagyok, rájöttem hogy mindenkinek tetszik egy pár szmájli a sok közül, van aki XD van aki xD van aki 8) sokféle van, én pl nem szeretem ezeket:

:-)

Csak igy szeretem: :) :( "-" nélkül

És elég sokszor láttam olyan válaszokat ahol az orr a szmájliban o-val van jelölve, szerintem nem sokan használják ezt, elég egyedi, szóval te is az a pár közé tartozol, vagy épp az az egy vagy aki mindig olyant használ :)

De csak szerintem van, térjünk visza a tárgyra:

Hmm szóval barátnők vagytok, E-maileztek, és csak te kérdezel tőle, hmmm lehet hogy csak rosz kedve van manapság és nincs kedve visza irni....

Amugy meg nem vagy öreg aszony, menyibe fogadunk???

Honnét tudom? A faterom álatorvos, a legjobb a községbe, ugy hogy mindent tud, állandóan tanul, mindig olvas valamit, mindig valami ujat tud, olyanokat amiket egy egyszerü álatorvos nem tudna, és már fél hónapja próbálom megtanitani a kompjuter használatát vele, mégse megy neki, nem hiszem el hogy egy öregaszony csak ugy megtanulja :) ha meg igen akkor szép :D :D :D

2009. febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a kérdezgetős tipus. Pl én sem vagyok olyan, mert sosem jut eszembe új kérdés, csak hülyeségek. Vagy ki tudja, kérdezd meg tőle:)
2009. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem ismer nem tud mit kérdezni :)

Szerintem ti ketten nem vagytok azonos "súlycsoport"... te lehengerlő, a társaság középpontja vagy a barátosnéd pedig totál az ellentéte, ő inkább felnéz rád és csodál de nem mer kérdezni nehogy megszakadjon a "barátság".

Ha neked tényleg fontos, hogy havercsaj legyen akkor, kérdez rá miért ilyen szótlan, probáld oldani a feszültséget.... tapasztalatból mondom:)

Kérj segítséget a hobbijával kapcsolatosan, így érezni fogja, hogy szükséged van rá és közeleb kerülhet a megnyíláshoz. Vagy lehet, hogy tényleg udvarias, ha hamar és röviden válaszol.

jó tépelődést:)))

2009. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja még valami lehet ő is öreg csaj és nem ért annyira a gépeléshez és inkább csak válaszol:)
2009. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ennek rengeteg oka lehet.

lehet ilyen tipus.

lehet, h szimpi vagy neki, de még nem léptél be a kis világába, h valóban foglalkozna veled.

lehet, nem is akarja, h belépj, h közelebb kerülj hozzá (lehet csalódás elleni védekezés, lehet bármilyen személyes dolog, nehéz életkörülmény, stb, stb..


ne kérdezz, várd ki, tesz-e vmit. vagy ha kérdezel, akkor csak a lényeget, semmi több. mutasd vissza neki, h viselkedik, és talán észreveszi..

2009. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!