Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merek inni a buliban. Mit...

Nem merek inni a buliban. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sokszor hívnak a haverok buliba, de én mindig kihúzom magam, mert nem akarok inni. Igazából nem tudom, hogy milyen vagyok olyankor amikor nem vagyok józan, nehogy valami olyat csináljak amiből baj lehet, meg nem akarok részegen hazamenni.:/ viszont ha nem iszok ott akkor az elég gáz. szóval nem tudom mit tegyek. Segítenétek?

16/f


2012. okt. 2. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Figy, menj el, ne igyál ANNYIT, szoval ha iszol valamit, akkor várj 5 percet a kövi előtt, így tudod követni, hogy hol jársz. Így mire hazaérsz már nem is lesz észrevehető, a többiek meg úgyis isznak annyit, hogy már nemfognak rá emlékezni te menynit ittál ;)
2012. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát köszi a segítséget! csak az a baj, hogy én még soha nem ittam és azt mondják, hogy aki nem ivott soha és először iszik, az már egy kortytól is spicces lesz.:/
2012. okt. 2. 22:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, ha nem iszol? Én sem iszok, van egy haverom, aki úgyszintén nem, és mégis teljesen jól el lehet lenni. Nyilván szóvá fogják tenni, de nem kell ezt komolyan venni. Inkább örülj neki, hogy nem piálsz.
2012. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki nem haverkodik veled csak azért, mert nem iszol, ő meg igen, az nem biztos, hogy megérdemli, hogy továbbra is a társaságában legyél. Aki meg jó barát az meg tojik arra, hogy te iszol vagy sem, jó barát és kész. Ha tényleg a haverjaid a srácok, akik buliba hívnak, akkor elfogadják, hogy te ilyen vagy. Nem akarsz inni és kész. Én sem ittam soha egy buliban sem, pedig ihattam volna. Amúgy nem az ötperces megoldás a jó megoldás, mert minél lassabban iszod a piát, annál jobban üt. (Én még sosem voltam részeg, ezt csak a bátyámtól tudom... :D) Állítólag, ha jól bekajálsz ivás előtt, nem lesz bajod tőle. Mondjuk csak azért inni, mert a többiek is isznak, az gáz, és elég éretlen viselkedésre utal. Te egyéniség vagy, nem kell birkaként a többieket követni mindenben. 26/L
2012. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon helyesen teszed, hogy nem iszol. Ettől még nem leszel nyámnyila. Neked legalább van tartásod és értékrended. Aki kiröhög ezért, jegyezd meg és végrendeletedben kösd ki, hogy nehogy neki adják a májadat vagy egyéb testrészed halálod után :DDD
2012. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

azt hiszem igazatok van. nem fogok inni.:D

2012. okt. 5. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
kicsit se gáz, ha nem iszol, én 17 éves fiú vagyok, átlagosnak mond6ó osztálytársaim szerint olyan szórakoztató vagyok, mint Mr. Bean, van is benne valami, de én még soha nem ittam és nem is fogok, haver mikor mondta múlt 7 pénteken, hogy igyál már, igyál már nem izgatott, mondtam neki, hogy NO és 1-2 perc mulva már nem is volt olyan nagy dolog az a NO szócska. És én emlékeztem mindenre abból a péntek estéből, ő pedig egyáltalán semmire :D
2012. okt. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!