Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Honnan tudhatom, hogy tetszem...

Honnan tudhatom, hogy tetszem neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, akivel sokat szoktam szemezni, néha rám is mosolyog. De sokszor úgy tűnik, h nem akar tőlem semmit, amikor beszélgetünk, akkor félénken szólal meg, nem úgy mintha a barátnőjével, vagy a haverjaival beszélgetne..(Nagyon ritkán szoktunk beszélgetni) Nem értem ezt, h a lányoknál hogyan működik..:/

2012. okt. 1. 15:13
 1/8 anonim válasza:
Hát ,ha mosolyog is szemezés közben és félénken beszél...szerintem arra vár ,hogy el monnd neki ,mit érzel. A haverjaival és a b.nőivel azért beszél úgy ,mert ők ,,csak'' barátok. Monnd el neki ,mit érzel! Ne félj a vissza utasítástól! Tudom ,hogy ez a leg nehezebb.
2012. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, csak az a baj, h én félek a visszautasítástól..:S

Biztosra akarom tudni, h be-e jövök neki..:S

2012. okt. 1. 17:08
 3/8 anonim válasza:
Tudom milyen érzés. :-) hanyadikos vagy? Am. Meg akkor próbálj meg nagyon össze melegedni a legjobb barátnőjével és egy idő után hátha elmondja. Vagy ,ha nagyon b.unkó vagy (ami szerintem nem ajánlatos) törd fel a facebookját és ott nézd meg ,nem írta-e le valakinek..de ez nem tanácsos.
2012. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
11.-es vagyok, a barátnőjével se vagyok nagyon beszélő viszonyban, röhög a poénjaimon meg ilyenek, de nemigen szoktam dumálni vele se..:S Hát a facebook feltörés az meg egy másik dolog, sztem sokan csinálnák ha az olyan egyszerű volna, én nem igen értek az ilyenekhez...;)
2012. okt. 1. 19:52
 5/8 anonim válasza:
Azért kérdeztem ,hogy hányadikos vagy ,mert én most 10.es vagyok és amikor még 8.os voltam ,volt egy farsangi bál ,amin a 8.osok táncoltak keringőt és ahoz már év kezdésekor kellett párokat keresni. Nem tom nálatok lesz-e valami hasonló ,de ha igen ,föl kérhetnéd táncolni.
2012. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát középsuliba ismertem meg(de nálunk amúgy se volt olyan keringő), eleinte még nem figyeltem fel rá különösebben, és 9.-be kellett eldönteni, h ki legyen a 10. év végi táncpartnerem, szóval ez a lehetőségem már elment..:/
2012. okt. 1. 20:31
 7/8 anonim válasza:
Hát akkor megint csak azt tudom javasolni ,hogy monnd nyíltan a szemébe! Hidd el ,az a leg nehezebb ,de a leg hatékonyabb is. Nekem már sikerűlt. Ált. Iskolában ,alsóban lettem belé szerelmes ,de én se mertem el mondani neki. Aztán 7.be mondtam el nagy nehezen és kiderűlt ,hogy én is tetszettem neki ,csak arra várt ,hogy én mondjam ki. Már lassan 4éve vagyunk együtt.
2012. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

megkérdezed tőle, hogy ide figyu: bejövök neked?

ezt amikor tőlem megkérdezték egyenesen, akkor adtam is az őszinte választ és működött, mondjuk én az igazat mondtam és annyira berágott csaj, hogy letiltott face-n

2012. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!