Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy vehetném rá magam h...

Hogy vehetném rá magam h innen az oldalról merjek küldeni képet értékelésre lányoknak?

Figyelt kérdés
Volt már h kértek rólam képet, v én kérdeztem h milyen lehetek, de magamról nem mertem képet küldeni. Pedig volt aki emailt is adott volna h ne kelljen feltöltenem netre, de neki se küldtem, pedig rendesnek tűnt. közbe már nagyon érdekelne h milyen lehetek, mert egyátalán nem tudom mit gondolnak rólam :S
2012. szept. 20. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
neten ismeretleneknek sztem tényleg hülyeség képeket küldözgetni magadról. hacsak nem régóta beszélsz vkivel már, és neki. máshogy nem tudod emberek véleményét megkérdezni?
2012. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Komplikato válasza:

1. Ez nem olyan oldal, még ha van is rajta ilyen téma. :D

2. Ne tegyél fel képet semmilyen formában a netre, ha nem olyan, amiért később a hajad téped. Mert ha kikerült, akkor ott fog valahol keringeni és néha osztódással szaporodni. Röviden, ami kikerül az örökre ott is marad.

3. Ha küldesz valakinek képet ... gyorsan írsz egy rövid üzenetet, csatolod a képet, veszel egy nagy levegőt és ELKÜLDÖD!

2012. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Majd én ráveszlek Azonnal küldj fényképet!
2012. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
pont az a baj h akikkel régóta beszélek már elfogultak és nem mondják el az igazat :(
2012. szept. 20. 23:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se érdemes képet küldözgetni ismeretleneknek,mert aztán lehet,hogy megy a napiszarra és éghetsz az ismerőseid előtt ha észreveszik.
2012. szept. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem először pasiknak küldd el,kérj tőlük tanácsot stb és utánna majd küldhetsz lányoknak is


Azért csak "jobb" ha egy pasi mondja rád hogy ronda vagy nem?

2012. szept. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

de ok meg nem tudjak h a csajoknak mi tetszik..

jo lenne meguszni a kuldest de ugy legalabb tudnam hanyadan allok :S

2012. szept. 21. 00:45
 8/11 anonim ***** válasza:

"de ok meg nem tudjak h a csajoknak mi tetszik"


Igaz,de kezdésnek jó lenne.Ha pozitív visszajelzéseket kapsz akkor remélhetőleg nő annyira az önbizalmad hogy küldjél csajoknak is képeket.Lehet hogy valamelyik srác ad egy jó tanácsot amit megfogadván bejönnél a csajoknak

2012. szept. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ideálja mindenkinek más.

Én is (csajként) sokáig nem bírtam rávenni magam, de aztán végülis küldtem, olyanokat, amik amúgy facebookomon is fönnvannak (magyarul kultúrált képek).

2012. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én is olyat küldenék max. am fb-n nincs fent képem :)
2012. szept. 21. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!