Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez milyen lelki betegségre...

Ez milyen lelki betegségre utal? Vagy esetleg pszichésre?

Figyelt kérdés
Szóval mindent a kard élén látok pl:Egy normális ember ránéz az autópályára az jut eszébe ,hogy menyi autó milyen sűrű forgalom én nekem egy autópályáról az jut eszembe ,hogy mekkora baleset lehetne menyi halott lehetne szét szórt belek végtagok összeéget holttestek.De bár minél így van jön pl a vonat az álomáson arra gondolok milyen lenne ha elé esne egy ember vagy ha valaki mögöt állok arra gondolok milyen lenne ha én lökném rá.És minden helyzetben mindenből csak azt látom ki ,hogy halna meg vagy az a dolog milyen veszélyt rejt de én nem félek tőle pl a buszba is előre ülök és azon filózok hogy halnák meg a telibe szopnánk egy kamiont ,hogy repülnék el a szévédőig ,hogy törne el a nyakam meg stb.És halálfélelmem sincs.

2012. szept. 5. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem menj el pszichológushoz.
2012. szept. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nem megoldást keresek csak azt ,hogy mégis van e hasonló tünetekkel betegség.És azt se írtam ,hogy ez zavarna vagy ilyesmi.
2012. szept. 6. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!