Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Várjak vagy...

Mit csináljak? Várjak vagy lépjek?

Figyelt kérdés
Első óta ismerem a legjobb barátnőm,de csak 5.-ben lettünk azok.Most megyek 9.-be holnapután :P.És egész nyáron felém se nézett csak ha már rengeteg üzit hagytam neki...aztán megkérdeztem a barátnőimet(őt is)h mit jelentek a számura?stb...és a legjobb barátnőm azt írta erre,h ex. legjobb barátnő :'( nagyon rosszul esett!

2012. szept. 1. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Hello.


szerintem itt mindketten hibásak vagytok.

Ha jol értelmeztem akkor ő nemnézett feléd se.

kérdezd meg magadtol:

Mikor látogattam meg utoljára?

A sok üzenetnek biztos örült vagy esetleg lehet hogy kicsit már unta hogy állandóan irsz neki.

Szoal csak azt akarom mondani hogy nem szabad várni rá hogy a barátnőid látogassanak meg.

Mert akkor lehet hogy sokáig kéne várnod vagy egyáltalán nem néznének feléd sem.

hidd el, tényleg jobb adni mint kapni.

Ha pedig a barátnőd olyan hogy tényleg nem érdekled, akkor nem a te hibád.

Ne csüggedj mert ha nem érdekled akkor megsem érdemel.

De gondolom ez nem igy van.

Sajnálom hogy sokat írtam, többnyire regényt, de segíteni szerettem volna és remélem hogy megtörtént hogy

segíthettem.

Még egy utolsó szó, amit egy nagyon nagyon bölcs, lélektöl olvastam:


Minden időben szeret az igaz társ(barát), és testvérül születik a nyomorúság idejére.

2012. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,és tényleg regény XD de naon jó regény :D
2012. szept. 2. 07:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem segíthettem :)
2012. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
am se ő,se én nem voltunk ithon egész nyáron... XD
2012. szept. 2. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!