Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Állandóan rossz kedvem van....

Állandóan rossz kedvem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar,hogy vége a nyárnak.Olyan hamar eltelt ez a három hónap,hogy szinte észre sem vettem.

Minden nap találkoztunk a barátommal a nyáron,sőt még együtt is nyaraltunk,megismertem a szüleit,ő is az én szüleimet,minden nagyon jó volt. :) Most viszont kezdődik az iskola és a tanulás miatt csak hétvégén fogunk tudni találkozni sajnos vagy esetleg suli után pár percre. :( Eddig jó volt,mert osztálytársak voltunk.Együtt mentünk,együtt jöttünk,szünetekben is együtt voltunk,most meg.. :( Mindig erre gondolok és olyan rossz.


2012. aug. 25. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

én örülök hogy végre vége a nyárnak!

és szerintem (még)jobban fogod értékelni a hétvégi találkozásokat! :)

2012. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az biztos,hogy sokkal jobban fogunk örülni egymásnak. :)
2012. aug. 25. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!