Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ez? (Kérdésed túl...

Normális ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
13 éves vagyok ha meccsen fellöknek pár könnycsepp és amúgy mosolygok de ha megsértenek akkor elsírom magamat fiú létemre ez így normális?

2012. aug. 22. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok és csúfolnak miatta, csak nekem fájdalom miatt semmi nincs ha viszont valami igazságtalanul történik, csinálnak velem akkor sírok, néha üvöltözök.
2012. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
59%
több bennetek a női hormon
2012. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Én meg lehet bunkó vagyok, de szerintem elég gáz. Oké, fiúknak is vannak érzelmei, az rendben is van, de ne sírjatok már minden beszólásért. Ha nagyon komoly dolog történne oké, de így... Nőjetek már fel.

Én lány létemre képtelen vagyok rá.

2012. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Hülyézésen, röhögök csak azon sírok ha valami személyes dolgot vágnak hozzám ha azt, mondják te hülye akkor nem szoktam sírni csak ha például tetszik valaki és rám se sz@rik akkor például.
2012. aug. 22. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Rendben van, míg látványos hisztériát nem csapsz belőle. Az lányoktól is röhejesen veszi ki magát, nemhogy egy hímneműtől.

14/L

2012. aug. 23. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tüptürüptürüpp válasza:
100%

Kamaszkorban még normális, hiszen dúlnak benned a hormonok. :)

Állj a talpadra! Mások előtt próbáld meg kordában tartani az érzéseidet..főleg iylen helyzetekben.

15/L

2012. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Azért vicces, hogy ugyanazt írtam ide más szavakkal, mint az utolsó válaszadó, mégis 53% a különbség kettőnk értékelése között.:D
2012. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez a helyzet-csak én lány vagyok.

Normálisnak normális... Te is kaptál abból a kibelb**zott érzékenységből -.-"


Szóval... Normális. De próbáld visszatartani, mert így, hogy fiú vagy, kicsit gáz....


13/L

2012. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tüptürüptürüpp válasza:
80%
Ne foglalkozz vele, sok hülye ember jár ide aki azzal tölti az idejét, hogy lepontozgat mindenkit!:-))
2012. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!