Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hány éves korotoig néztetek...

Ti hány éves korotoig néztetek rajzfilmet, úgy, hogy a kedvenc műsorotok is az volt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kedvenc...

Hát sose volt kedvenc műsorom rajzfilm, max olyan 3-4 éves koromig :D

De a Phineas és Ferbet a mai napig imádom :DD

15/L

2012. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13-ban hagytam abba, és imádtam a Pindúr pandúrokat meg a Dexter-t :D nameg Bátor a gyáva kutyát, sőt még a Szamuráj Jack-et is :)
2012. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem kb. 19-20 éves koromig volt ez. Nem azt mondom, hogy rajzfilm függő voltam, de inkább az mint pl. a híradó...aztán elmentem egyetemre. Ott nincs tv, ezért teljesen elszoktam tőle. Már így nyáron sem nézem...nem is emlékszem mikor kapcsoltam be utoljára...Persze rajzfilmet lehet nézni tévé nélkül is, de úgy nem az igazi :/
2012. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

12 éves koromig, akkoriban már nem voltak olyan jó mesék, úgyhogy felhagytam vele, pedig előtte mindig felkeltem 6 órakor, hogy megnézzem a Kölyök klub-on a meséket, vagy a TV2-n - nem volt még kábeltévénk, még kazettára is felvettem sokszor, hogy legyen mit nézni.

RTL Klub-on is ment délután mindig mese, Kacsamesék, Gumimacik, Juharfalva meg ilyenek, már csak a zsidóság megy sajnos.

Sokkal jobb mesék mentek, mint most. :S

2012. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kb. addig, amíg volt Nickelodeon, a CN nem korcsosult el és Fox Kids/Jetix volt.
2012. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

attól függ... a south park,simpson család,happy tree friends vagy a family guy rajzfilmnek számít?! ha igen akkor a mai napig nézem :D

ha ezek nem számítanak akkor kb 10 éves koromig néztemi ilyeneket hogy cartoon network vagy minimax xD (szégyellem is magam emiatt)

16/l

2012. aug. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mese sose volt a kedvenc műsorom,ciki-nem ciki,de én Maunika són nőttem fel,meg valóvilágon
2012. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os,ha te szégyelled,hogy 10 éves korodig CN-t néztél,akkor én mit mondjak?
2012. aug. 6. 18:56
 9/11 anonim válasza:

6-os vagyok, nem tudom hány éves vagy és most is nézed.e azokat a (szerintem kicsit fogyatékos) meséket :D

nagyon ritkán megnézek egy-egy mesét de csakis unokahugommal, így annyira nem érzem rosszul magam ;)

2012. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a South Park meg Family Guy, Simpson család, Futurama, Amerikai fater annak számít még most is nézem.


Amúgy nem igazán néztem animációs műsort/filmet. Nem tudom mikor hagytam abba a nézésüket de szerintem olyan 6 éves korom körül.


Most mondjuk nézek rajzfilmet (de sok felnőtt férfi és kamasz fiú is nézi valamint a show nézői 78% férfi és aki nem hiszi számtalan dologgal bebizonyítom neki.) az MLP:FiM.

2012. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!