Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért tűnik éjjel minden buta...

Mért tűnik éjjel minden buta gondolat olyan komolynak?

Figyelt kérdés
Nem egyszer történt meg, hogy éjjel elterveztem mindent, hogy mit csinálok másnap, vagy mit fogok elérni az életben, aztán mikor felébredek jelentéktelennek tűnik minden. Viszont éjjel újra rámjön az a rossz érzés, vagy, hogy tennem kéne valamit, de miért? Ti, hogy vagytok ezzel?
2009. júl. 18. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem is sokszor van ilyen hogy elalvás előtt csomó mindent kitalálok hogy mit fogok tenni, vagy pl mit fogok mondani a barátaimnak.. aztán másnap rájövök hogy ez milyen hülyeség már ilyet úgyse fogok csinálni.. :D

szal nem tudom mért van ez, de néha engem is idegesít :S :D

2009. júl. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálam is így van:) Mindig "nagyobbnak" érzem magam éjszaka:) Vagy van mikor eltervezem, hogy ha mégegyszer beszól nekem az az ember akkor mit mondok neki, amit persze másnap már nem mondanék.
2009. júl. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudjuk mért van!!
2009. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is dettó ugyan ez szokott történni...este elalvás előtt gondolkozok,megtervezem a holnapi napot,meg a közeljövőt,aztán másnap reggel felkelek,és rájövök,hogy mekkora hülyeséget gondoltam ki mára :D valamiért felkelés után mindig megváltozik a véleményem :/
2009. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Engem nem az zavar, hogy mit gondolok éjjel, hanem inkább az, hogy reggel mért nem gondolom ugyanazt, mert következő éjjel újra azt teszem, tervezgetek...de sajna reggel saját magamat csapom be.
2009. júl. 19. 00:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már én is fel akartam tenni, csak este elfelejtettem, reggel meg már nem találtam fontosnak! :-)) De tényleg! Pont így érzek én is! És a kérdésekkel is így van. Elalvás előtt elhatározom, hogy holnap meg fogom kérdezni ezt vagy azt, de másnap már nem is tartom fontosnak. Tényleg furcsa. Ilyenkor érzelgős vagyok, ezért túlbonyolítom, túlreagálom a dolgokat, reggel meg sokkal "egyszerűbb", felületesebb vagyok. Szerintem ha reggel olvasom ezt a kérdést, akkor nem is megyek így bele a részletekbe, mint most :-)) Amúgy én azért nem szeretek csendben elaludni, mennie kell a tévének, mert jönnek ezek a gondolatok és a frász jön rám. Csak pörög az agyam. Másnap meg úgyse úgy lesz, akkor meg semmi értelme forgolódni.
2009. júl. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A romantikával is így van! Este jobban rá lehet hangolódni egy gyertyafényes vacsorára, sokkal több az érzelem! Reggel már hidegebb az ember, mindent máshogy lát. Más szemszögből. Ezért szokták mondani, hogy mielőtt döntesz, aludj rá egyet!
2009. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Reggel eszembe se jutott volna feltenni ezt a kérdést. Tényleg én is úgy vagyok az elalvással, mindig tv megy, régebb a rádió ment, de az se volt jó mert a számoktól új gondolatok jöttek, mindenféle eszembe jutott, emlékek is, a múlton kezdem rágódni, úgy, hogy a tv-t választottam.
2009. júl. 19. 00:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem is van ilyen, de tényleg nem értem miért van ennek jelentősége... :/

Este egyszerűen kényszerből mászkálok a lakásban! Főleg, ha egyedül vagyok itthon, ami gyakori! Nem bírok magammal, pörögni akarok, és kilóméterhiányom van! :S

2009. júl. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Engem is kiakaszt :S


Este belegondoltam hogy egy fiút mennyire szeretek, és hogy mit mondok neki.. mire reggel/délután, nem is tetszik annyira, meg hogy ezt nem mondom meg.. nem értem :S

2009. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!