Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A tyúkmellkhas milyen sporttal...

A tyúkmellkhas milyen sporttal korrigálható a legjobban?

Figyelt kérdés

13/f vagyok,és mostanában kezdett el zavarni,mivel már érdeklődöm a nők iránt,de szerintem esélyem sincs ilyen kinézettel :(

mármint a mellkhasamra értem...


tenisz és az uszás érdekel a legjobban,szerintetek melyik a jobb döntés?

(gyógytornára már 3 hónapja járok)


értelmes válaszokat várnék



2012. aug. 3. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:

No, akkor kezdjük egy kis nyelvtannal. Mi a manó az a tyúkmellkhas. Szerintem tyúkmellkasra gondolsz.


Öndiagnózis, vagy orvos mondta, hogy mi bajod van? A szegycsont és a bordák előrefelé türemkednek ki?


Feltétlenül fordulj orvoshoz, mert lassan befejeződik a csontosodási időszak, s később már csak a műtét marad, ha súlyos a deformitás.

Most még esélyed van a javulásra gyógytornával és úszással, spéci fűző viselésével.

2012. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen,sajnos ezt vettem észre :(

13 éves vagyok,már 3 hónapja elkezdtem a gyógytornát,és a tornász mondta,hogy ez a bajom.

akkor még nem késő elkezdeni úszni sem?

2012. aug. 4. 09:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Úszni soha nem késő.
2012. aug. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem,tehát van még remény?

:D amúgy ha a csontosodás megállásáig nem sikerül megjavulnia,akkor a műtéten döntenék,vagyis 21 éves koromig reménykedem,de mennyibe kerül a műtét?

és hogyan zajlik?

erről nem találtam semmit a google-ban :(

2012. aug. 4. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyógyúszás.
2012. aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
most 1 évig járok uszotanfolyamra aztán egy vízilabdacsapatban fogok sportolni :)
2012. aug. 17. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!