Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan növelhetném az önbizalmam?

Hogyan növelhetném az önbizalmam?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, a lányok szerint helyes jóképű, és kiegyensújozott!

Sok lány megnéz egy discoban és az utcán is...

A problémám az, hogy nem merem megszólítani őket, és zavarban vagyok... Van rá példa, hogy ők szólítanak meg, de még akkor is be vagyok sz@rva és inkább továbbállok!

Egyszóval semmi önbizalmam sincs. Mit kellene tennem?



2012. júl. 31. 02:20
 1/3 anonim válasza:
Van olyan, amiben jónak tartod magad? Csináld azt! Legyél büszke magadra, és arra, ami elérsz! Ez ad egy kis sikerélményt. Ha ez megvan, akkor ugyan így a lányoknál is megcsinálhatod. Érd el, hogy kialakíts egy párbeszédet közted és egy lány közt, még akkor is, ha elsőre nem az a célod a beszédpartnereddel, hogy felszedd. Gyakorold azt, hogy beszélsz velük. Ha ezt sokszor megteszed, rutinosan és természetes módon fogsz társalogni velük. Innen már szabad az út, ha van közös téma és engeded, hogy a lány is beszéljen. Adj több tered a lánynak, szeretnek beszélni és mesélni. 21/F
2012. júl. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ismerős a helyzeted, hasonlóképp éreztem magam, csak lány változatban. később rájöttem, hogy ezen csak magam tudok változtatni, és elég nehéznek bizonyult az élet önbizalom nélkül. Elkezdtem jobban odafigyleni a saját életemre és nem hagytam befolyásolni magamat mások által. Ha ismerkedésre kerül sor (akár disco, akár más helyek) úgy állok hozzá, hogy semmi sem kötelező, úgysem látom többet az életben ha nem akarom, csak lazán :D régen viszont elutasítottam egyből mindenkit, a félelmem miatt.

Ennek ellenére még mindig vannak helyzetek, ahol kényelmetlenül érzem magam, (pl egy olyan társaságban akiket nem igazán kedvelek) és ott előjön a blokk. Azt tanácsolnám neked, hogy egyszerűen vedd lazára a dolgokat,eszedbe se jusson h beégsz vagy hasonló rosszak. Az elején még szokatlan és nehezebb lesz, de minden egyes alkalommal jobban fog menni ha odafigylesz. A végére teljesen eltűnnek majd a gátlásaid, amikor belátod magadban, hogy nincs tétje a dolognak és a csajok sem akarnak egészben lenyelni :P

18/L

2012. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tégy mindennap valami olyat amitől félsz :)
2012. aug. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!