Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miket csináljak h nőjön a...

Miket csináljak h nőjön a mellem vagy valamit formálódjon, legalább egy mérettel nagyobb legyen?

Figyelt kérdés
Mert nagyon kicsi a mellem főleg a koromhoz képest,és tudom h nem az adja az embert,de elég kellemetlen mikor barátokkal megyünk standra és többi barátnőmnek gyönyörű alakja van és elég szép idomokkal vannak megáldva,ilyenkor semmire nem becsülöm magam és semmi magabiztosságom!:/ 17L
2012. júl. 24. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

én a farkamat szoktam a kezemmel simogatni, kb. 5 éve csinálom, enyhén nagyobbnak tűnik...


sztm. a Te mellednél is hatásos lenne. Ha érdekel a módszer, privizz rám... ;)

2012. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Emiatt ne érezd magad kevesebbnek, mert biztos vagyok benne, hogy vannak olyan személyek, akiknek ez bejön... köztük nekem is. Szóval ezen nem fog múlni semmi.

22/F

2012. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni, csak elfogadni magad. A barátnőid valószínűleg elfogadják magukat és magabiztosak és van önbizalmuk. Ennyi a különbség köztetek, nem a mellméret. Nem igazán számít. Egy 70/A- nő. :)
2012. júl. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

paskold péklapáttal, nyújtsad sodródeszkával. ha nagy nem is lesz, de lógni már úgy fog, mint a 60+nak


komolyan? erre nem lehet értelmesen válaszolni. őszintén sajnállak téged és a többi hozzád hasonlót, akit behülyítettek, hogy az élet szexből meg pénzből áll. egy lány nem attól lesz csinos, hogy tőgyei vannak, szőke haja, műkörme meg kiló smink. sőt, jobb esetben nem a külső az egyetlen, amivel hódít. inkább tanulj, művelődj, beszélgess sokféle emberekkel, akkor még lehet belőled valaki az életben. nagy szerencséd van, ha gondolkodásra szorulsz.

2012. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anitaa... válasza:
Ha sok kukoricát eszel attól nagyobb lesz a melled. énis sokat ettem és nagyobb :) de most pl nem a popcornra gondolok hanem a cső kukoricára amit a vidámparkoknál árulnak xd. de ha nem válik be akkor nemtudom :(
2013. jan. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!