Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tanulhatnék meg morogni,...

Hogy tanulhatnék meg morogni, mint a kutyák?

Figyelt kérdés

Nagyon sok hasznát venném, úgy érzem. Az ugatás már egész jól megy. Itthon általában ugatok a kutyával egyetemben. Egymásra ugatunk, ha úgy hozza a helyzet. De ő morogni is szokott hozzá. Nekem az nem megy, és olyankor úgy érzem, hogy mindig én maradok alul.

Másrészt az emberek ellen is tudnám ezt alkalmazni, ha valaki pl. inzultál az utcán, vagy ilyesmi, gyorsan rámorognék, és mindjárt elbizonytalanodna. Azt a macskás fújást, már tudom csinálni, és azért a nyávogás is elég jól megy, de ezek nem olyan hatékonyak, mint a morgás.

Leginkább morogni szeretnék, mint egy kutya.



2012. júl. 14. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Macska nyávogás, fújás és a kutyaugatás nekem is megy, sőt még makogni is tudok mint egy majom. De morogni nagyon hamisan morgok. Gyakorolj sokat vagy kérd a kutyát, hogy segítsen. Amúgy én most tigris hangokat próbálok utánozni, önvédelem céljából.
2012. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, mindenkinél máshogy nyilvánul meg a frontérzékenység.



Viccet félretéve: gyakorolj. Ez az egyetlen titka.

2012. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem nagyon értem. Nem akarom azt mondani, hogy hülyék vagytok, mert biztos van valami értelme, de én nem értem :D
2012. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!