Alkohol vagy fű?

Figyelt kérdés
Ki melyiket pártolja?

2012. júl. 14. 14:16
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

Jó minőségű fű.

AZ alkohol méreg, megvadulok tőle, totál kifordulok magamból, nem is én vagyok. A fű csak ellazít kicsit, segít olyan dolgokra figyelni, amire amúgy nehéz. Nem mellesleg jobb vele a szex, a film, a zene, a művészetek, minden.

Segít mindenben észrevenni a szépet. Jó étvágyat csinál, hihetetlen jót lehet aludni vele. És semmi másnaposság - mert nem méreg -.


És a legfontosabb, hogy nem viselkedem máshogyan, csak elszáll a stressz. Nincs is jobb, mint egy spanglival meginni egy jó teát meló után, betenni egy filmet és aludni egy nagyot. :D

2012. júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Előttem szoló: Ezt kb mintha 1az1-ben én írtam vol!! :) A problémám csak az, hogy hosszabb idő utána talán ezek a tevékenységek, már fű nélkül nem is oly élvezetsek.. vagy ez hülyeség szted?
2012. júl. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
minden féleképen fű a fű legaláb egészséges pl rák megelőzé és stb... és nem lehet rá szokni. néz utána Isten nem véletlenül terem tette
2012. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
alkoholba mártott parlagfű
2012. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
A fűre is ugyanúgy rá lehet szokni,mert az zsírhoz kötődik. pl. régen heti 3-4-et eltoltál de már egy hónapja nem és sportolsz,és elkezdesz fogyni akkor nagyon kívánod de ha csak ritkán szívsz akkor semmi bajod nem lehet belőle
2012. aug. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Előny-hátrány:


Alkohol: Van kultúrája, oldja a feszültséget olyan egyéneknél és a gátlásokat, évszázadokra visszanyúló az ismerete, egészséges mértékkel, viszont jobban széttb*sz mint a fű! Nagyobb a rászokási esélye, mint a marihuánáé.


Cannabis: illegális, magas a kockázat, gyógyászatilag elismert (ugyan úgy az alkohol is) viszont nem kapsz tőle új tüdőt 10 év múlva! (jobban széttb*ssza a tüdőt mint a cigaretta!) és a ciginél kb egyénfüggő esetén 30-40 év dohányzása kell, hogy a tüdőd maradandóan károsodjon.


14/F

2012. szept. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nembassza szét a tüdőt ez tévhit!

Mindenképpen fű minden szempontból jobb kivéve azt, hogy illegális! De egézség és élmény szempontjából mindenképpen fű!

2012. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Fű termèszetesen
2013. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!