Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tegnap este póló nélkül...

Tegnap este póló nélkül feküdtem le aludni, reggel úgy keltem fel hogy volt rajtam póló. Ez miért lehetett?

Figyelt kérdés
Pedig nem keltem fel, hogy felvegyem, legalábbis tudatosan nem. Lehet alvajáró vagyok?
2012. júl. 13. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azokat, akikkel együtt élsz. Ha nem adta rád senki, nemtudni miért, akkor alva járó vagy valószínű!
2012. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Semmi különös, fáztál, félig felébredtél, és félálomban felvetted. Én is szoktam ilyet csinálni. Ez nem alvajárás.
2012. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
Én meg néha keresztben ébredek fel az ágyon. A legviccesebb, hogy hirtelen nem tudom betájolni magam, ha kinyitottam a szememet, és gondolkoznom kell, hogy melyik falat látom. Szintén ilyen, amikor automatikusan ki-be takarózunk.
2012. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es 3-as válaszolóval értek egyet.

Barátnőm mesélte, hogy azt álmodta alszik az ágyában és önmaga jön be az ajtón egy késsel (hogy leszúrja saját magát). Hirtelen felébredt és ott állt az ajtónál.

Erre rá kb 1 hétre azt álmodtam, hogy alszok az ágyamban, de közbe ugyan úgy én vagyok az aki éppen kinyitja az ajtót (el akarok menni) hirtelen felkeltem és fogtam a kilincset.

Soha életemben nem történt velem ilyen, anyuék mondták, hogy eddig még csak nevetni vagy sírni hallottak álmomba, de sose még csak fel se ültem..


Szóval ki tudja mit csináltál.. De valószínűbb, hogy csak fáztál.

2012. júl. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És azt mivel magyarázod, hogy arra ébredek a másik ágyban, hogy nézem a tv-t? De a legkülönösebb, hogy halványan előjönnek dolgok, amiről "néztem" a Tv-t.
2012. júl. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is félálomban vetted fel. :)

Egyik ismerősöm éjjel kisétált a szobából, megfogta a hörcsögöt és elkezdett vele játszani x"DD és ő erről em tudott, apukája mesélte nekünk. xd

2012. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyan, ez semmi. Nekem elég furcsák az alvási szokásaim. Egyszer a nappaliban ébredtem, egy emelettel lentebb mint a szobám. Olyan is volt már, hogy reggelre kifordítva volt a takarón a huzat, míg este fordítva volt. Nem hiszem egyébként, hogy alvajáró vagy, azon az éjjel én is csak a vécébe indultam, aztán félúton leültem a kandalló elé melegedni. Aztán elaludtam.:D
2012. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!