Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez nem borzasztó...

Szerintetek ez nem borzasztó tény, hogy az embereknek az egészségkárosító étkezés az elfogadott, és ha valaki egészségesen étkezik az kiugró egyén?

Figyelt kérdés

gondoljunk csak bele, bemész a t*szkóba és a kb 10 sornyi mindenféle kaja közül van egy 1/4-nyi rész az egészséges táplálkozás sorban, de ott is csak ilyen hogy kukoricapehely, extrudált kenyér...


minden szart amit megeszünk az teljesen normális, ilyen lehet akár egy doboz tej is - mondjuk én nekem sosem volt jó tőle a gyomrom -, statisztikai számítások támasztják alá, hogy az emberek nagy részére rossz hatással van a tej, de mégis FURA az aki nem issza..

vagy pl most ettem barackot és én vagyok a finnyás hogy lehámozom a héját(nagyapám szerint aki sajnos szintén benne van ebben az egészségtelen táplálkozásban), mondjuk arról már nincs szó hogy így "kevésbé mérgező", mert a héja sok mérget tartalmaz


de az is egy számomra szánalmas és nevetséges tény ha a büféstől kérsz egy fél liter vizet, akkor nem a szénsavmenteshez nyúl, hanem kapásból a szénsavashoz:O


most voltunk haverokkal kirándulni, mindenféle konzerveken éltünk, ez már alapból tök egészségtelen de ők kb csak mindenféle édes löttyöket képesek inni, hogy sprite meg fanta meg minden szar..


vagy máskor voltunk ilyen "beszélgetős házipartyba" ott is ilyenek voltak, hogy fanta,cola,sprite hozzá vmi jókis tuccsznek meg ilyesmik.teljesen egészségtelen kaják


miért lehet ez hogy mindenki ilyet fogyaszt bele sem gondol hogy ez nem tesz jót az egészségének?


ugye az a baj hogy az embereket könnyen meg lehet vezetni a finom ízzel, és ha már egy két hónapja issza, meg eszik és nincs baja tőle akkor simán veszi még évekig, az már nem számít hogy évek alatt csomó szart bevisz a szervezetébe..


ez a világ kegyetlen sz.r irányba halad:'(


18f



2012. júl. 11. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Árpa Attila:tesco titok.

Na ezt olvasd el!

Azóta a lábam sem teszem be ilyen mérgezett hulladékot árusító biboldó boltba.....Egyébként kit érdekel,hogy mi a trendi?!Megteheted,h a sok szennyet,meg vegyszert nem fogyasztod el.Tudatosan mérgezik az embereket,ez mármár köztudott./Ugyanakkor sajnos az emberi szervezetbe való kaják iszonyat drágák..../

2012. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy általában nagy az igénytelenség sajnos.

De ki hogy van a dolgokkal... Én nem szeretek ilyen ízesített löttyöket inni állandóan, mindig csapvizet iszom (lehet ez sem a legjobb...) mert az oltja legjobban a szomjat. Megiszol valami cukros sz*rt, nem érsz vele semmit...

Tejet én szoktam inni, mert valamiért rosszul vagyok, ha nem iszom 2-3 napig. Nem tudom mi van benne, hogy ennyire hiányzik. De nem értem miért lenne fura, ha valaki nem iszik tejet... Egyáltalán nem furcsa.

2012. júl. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyümölcs héjában sok a méreg? Nekem még annak idején azt mondták, abban van a vitamin.
2012. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De igen,ez szerintem is borzasztó tény.

Sajnos a szülők is egészségtelen kajákon nevelik a gyerekeiket.Például amikor én kicsi voltam,állandóan tömték belém az üdítőket,chipset,édességeket,de szerencsére pár éve észbe kaptam,hogy ez így nem mehet tovább.

Én ha bemegyek egy boltba,alig veszek valamit,max 2-3 dolgot,épp ezért,mert annyi egészségtelen cucc van és a többségük nem alkalmas az emberi test táplálására.


Mostanában egyre többet gondolkodom azon,hogy milyen igénytelenek az emberek...Nem csak étkezésben,hanem mondjuk külsőségekben és életkörülményekben is...


20/L

2012. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem a gyümölcs héjáBAN van méreg, hanem a FELSZÍNÉN találhatók vegyszermaradványok.

Alaposan meg kell mosni.

2012. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!