Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20 évesen nincs senkim,...

20 évesen nincs senkim, haver/barát nonstop itthon ülök, nem bulizok soha mert nincs kivel!?

Figyelt kérdés

járok suliba, de alapvetően kevés ember van akivel szimpatizálok, tehát a csoportban is konkrétan 1 ember van, de őt se nevezném havernek, mert csak a suliban beszélünk.. mondjuk őt se bírom igazán. középsuliban vol 1-2haverom de ők is szarnak rám.

jó lenne legalább 1 barát vagy haver de mégis hogy szerezhetnék...?

van még rajtamkivül ilyen nyomorék ember??

20F


2012. júl. 9. 13:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ugyan így vagyok én is csak annyi különbséggel hogy én még csak 19 vagyok. meg már kezdek hozzászokni.
2012. júl. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

ja én is kezdek sajnos...

csak nézem pl fészbukon h élvezkedik mindenki a kis baráti társaságával.. én meg így full ismeretlenül írjak rájuk h hé én is megyek veletek bulizni, strandra stb.. ?!

2012. júl. 10. 12:05
 13/14 anonim ***** válasza:

Üdv a pokolban

19/L

2012. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én közösségi oldalon sem vagyok fent.minek? úgysincs senki olyan akivel túlzottan társalgok vagy ilyesmi... #11 vagyok
2012. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!