Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért változnak meg?

Miért változnak meg?

Figyelt kérdés
A barátnőim közül már 3nak is megjött. Ez nem baj, de azóta, hogy megjött nekik, iszonyatosan megváltoztak! Már foglalkoznak olyan, szerintük "gyerekes" dolgokkal, mit régen. Úgy tesznek, mintha felnőttek lennének, és már velem sem foglalkoznak. (nekem még nem jött meg) Arra gondoltam, hogyha megérteném miért változtak meg, talán újra jóban lehetnék velük. Tippek?

2012. júl. 1. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert agyilag éretlenek, és azt hiszik, ha már menstruálnak, akkor egy csapásra felnőtté válnak.
2012. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben van valami...
2012. júl. 1. 13:33
 3/4 anonim válasza:
Igaza van az 1-nek.Azthiszik ezzel a dologgal többek lesznek mint te vagy más lányok.Én azthiszem nem foglalkoznék velük,és nem akarnák újra barátkozni velük.
2012. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ez a mai kor betegsége. A gyerekek szégyellik, hogy gyerekek. Nézd csak meg, mindenki korán akar felnőni, és szinte menekül a gyerekkor elől. 9 évesek kifestve integetnek, 10 évesek a diszkóban, 11 évesek kivágott fölsőkben, 12 évesek cigiznek, 13 évesek már nem szüzek. Tehát ez egy ilyen világ, sajnos el kell fogadni. :/
2012. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!