Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valami, amivel elvonnám a...

Valami, amivel elvonnám a figyelmüket vagy bármi a külsőmről? (lent)

Figyelt kérdés
Nos én egy 186-7 cm magas 15 éves fiú vagyok és hát, mint írtam eléggé magas és nagyon vékony, ez azzal jár, hogy nagyon hosszú a karom és a kezemen az ujjaim is és bárki akivel találkozok azt jegyzi meg elsőnek, de hosszúak/nagyok a kezeid meg de magas vagy...és ez engem zavar, nem tudom különösebben mért, vagy nem kéne ezzel foglalkoznom? Mert tudom sokan meg magasak szeretnének lenni, meg nem tudom...Hízni ne migen tudok, mert még tart ez a hírtelen növés, úgyhogy vastagabb nem leszek egy darabig, csak valami amitől nem lenne ennyire kirívó ez?
2012. júl. 1. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nezavarjon:) vedd boknak:D
2012. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sokszor zsebre dugott kézzel megyek mindenhova,mert vagy azt hasonlítgatja össze a kezével vagy a nyelvemet akarja mert az is hosszú vagy a szemeim nézegetik, mert az meg kék xd
2012. júl. 1. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
figyelj szerintem te simán betudsz csajozni:D sok szereti a nagyobbakat nyelveddel meg nincs gond jobban tudsz csokolozni:D kék szem nahátazmeg fuu nagyonbejön a csajoknak:D
2012. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát igen csak ez mind szép és jó, de ezzel a egy bot mögött elbújok?xd azzal valamit esetleg? mert igazából az a legnagyobb gondom mert a magasságomhoz képest arányos vagyok csak ez hogy a csontjaim kilátszanak meg midnen vagy ez majd változik valahogy?
2012. júl. 1. 11:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, csupa előny:D(majdnem)


Kék szem: szééép*-*:)


Magas vagy: Könnyen találsz nálad alacsonyabb csajokat, hány pasi bajlódik azzal, hogy kicsike:D


Ha nagyon változtatni akarsz, elmehetsz kosarazni, az meg edz téged, meg előnyös is a testalkatod hozzá..


Hosszú ujjak, nagy kéz: Nagy kéz szintén jól jön kosárnál xd..(najó leszállok rólad a kosárral:"D)na meg nem tudom zenélsz e, de zongoránál nagy előny a hosszú ujj..zongorakezeid vannak :D Én mit meg nem adnék érte,hogy kényelmesebben elérjem az akkordokat mikor játszok..nekem pl kicsik a kezeim ><...És a zongizás fejleszti mind 2 agyféltekédet:D(szóval csak ajánlani tudom:))


Ha meg a testalkatod nagyon zavar, az ellen csak te tudsz tenni..

Ha

2012. júl. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kosarazol z megedz, meg előnyös is neked, de -mellett eljárhatsz kondizni is esetleg, ha erőteljesebb, eredményesebb változást akarsz:D

Itt a nyár, használd ki!:)

Rajtad múlik minden:D

Sok sikert!:)


16/L

(előző voltam am, csak véletlen elküldtem mielőtt befejeztem volna xD, bocsi ha hosszú lett:))

2012. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy férfinál magasnak lenni előnyös, a hosszú kéz pedig esztétikailag is előnyös és szép.


Az alkatod miatt 15 évesen ne aggódj, van még elég ídőd fejlődni.


A külsődről ne elvonni próbáld a figyelmet, mert nincs rá okod, viszont legyél magabiztos, mert arra van okod.

2012. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ohh,hát köszönöm szépen ezeket, igen kosarazom hát gyerek korom óta bátyám által és zongorázni már 6 éve járok xd hát akkor jó ez így jól esett nagoyn köszönöm szépen ezt a sok tanácsot kommentet.:)
2012. júl. 2. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!