Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A jóképűséget semmi sem tudja...

A jóképűséget semmi sem tudja helyettesíteni? Sem jò ruha, sem jò autó, sem a jò test, jő kisugárzás?

Figyelt kérdés
Mert arcilag ronda vagyok es hàtha van valami remény az teljes mértékű ellensùlyozásra.
2012. jún. 24. 14:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mindenhol lassab csak az ilyen michel telo, avicii fele helyes sracokat latok lanyokkal. Ronda pasit szinte sosem latok lanyokkal, azok mindig egyedul bandukolnak.
2012. jún. 24. 14:37
 12/17 anonim válasza:
Avicii mióta helyes? Olyan borzalmas feje van, hogy az valami hihetetlen...
2012. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ezt ne nekem hanem a lanyoknak mond hogy borzalmas a feje. Mind ezekre a gyerekfeju pasikra indulnak be.
2012. jún. 24. 14:48
 14/17 anonim ***** válasza:

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.


:D behaltam az utolsó mondatodon!Méghogy a gyúrás nem kerül semmibe.Hát a gyurmáé lehet...

Ha fejlődni is akarsz és nem csak az állóképességeden javítani akkor a fekvőtámaszok már kevesek lesznek.Azt a bizonyos testet amire a csajok nedvesednek (és még a nem is agyondolgozott test)nem lehet elérni v csak hosszú évek után közben meg tönkreteszed a könyököd meg a csuklód.

Rendes koszt kell.(5X étkezés naponta min. és nem szeméttel),tudtommal az edzőterem sincs ingyen és ha gyorsabban akarsz fejlődni esetleg nem tudod a megfelelő táplálékot bevinni tápkiegészítőket kell szedni ami meg 10k felett kezdődik.A nők nem is tudják h mennyi munka van 1 olyan testben amit ők természetesnek vesznek.És ezért a véznábbakat v a kövéreket meg elhajtják.(persze ez megint álltalánosítás de a többségre igaz)

2012. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolso. Pontosan igy van. A lanyok azt hiszik hogy az izom termeszetes es gyorsan ki tudod magad gyurni. Pedig amiket a tvben latnak azok evek hosszu munkaja, vagy szteroidokkal.vannak felpumpalva. Az meg nagyon draga. Havonta 15-20 ezer ft ha jo eredmenyt akarsz elerni. Kozben meg ha vegigmesz egy egyetem elott akkor szembejon pl 50 lany, abbol pedig 40-43 nak meg fullos jo alakja van. Mert a lanyoknak eleg csak par honapon keresztul kevesebbet enniuk mint egy bàlnànak es maris csinosak lesznek. Ez nagy elony hogy ok gyorsan hozzajuthatnak egy szep alakhoz. Bezzeg ez egy fiunak kb 2-3 ev kemeny munkat jelent.
2012. jún. 24. 15:10
 16/17 A kérdező kommentje:
masik pedig az, hogy a pasik egy kellemesen molett lanyt is eszrevesznek, de a lanyok molett pasirol mar nem hajlandoak tudomast sem venni.
2012. jún. 24. 15:11
 17/17 anonim ***** válasza:

EZ EGY JÓ NAGY HÜLYESÉG

2-3 év alatt olyan izmosra kondiztam magam heti 3 edzéssel hogy sok osztálytársam mondta már rám hogy milyen izmos vagyok, meg néha látom a fejükön hogy úgy néznek...amit egyébként nem is ő miattuk csináltam, hanem magam miatt(nagyon vékony alkat voltam - kevés önbizalommal megáldva)


de rájöttem hogy baromira nem ér semmit az izmos test, azóta volt egy csajjal dolgom, de azzal is úgy hogy pár tali után elköszönt tőlem, így most is már totál leszarom ilyen téren a csajokat ,magam miatt tartom kordában magam


nem tudom hogy nézhetsz ki, de én tudom magamról hogy nem vagyok csúnya(nem tudom mennyire számítok jóképűnek de csúnyának nem mondanám magam), de láthatod hiába vagyok izmos, és "nem csúnya/jóképű" ha nem vagyok az a "csapjunk bele a lecsóba királyember aki leszar mindent" akkor nem leszek a csajok bálványa, sokszor még azokat is magam ellen tudom állítani akivel egyébként tök jól kijönnénk, mert sokszor béna vagyok a csajokkal


szal szerintem neked azzal a gondolattal van bajod- amiben élsz már évek óta- hogy aki "csúnya" annak nem lehet nője..én már láttam "csúnya" de PARTYARC/leszarok mindent típusú embereket szép barátnővel, ezeket nézd..


röviden tömören, nem azért nincs önbizalmad mert csúnya vagy hanem azért vagy "csúnya" mert nincs önbizalmad

2012. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!