Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A jóképűséget semmi sem tudja...

A jóképűséget semmi sem tudja helyettesíteni? Sem jò ruha, sem jò autó, sem a jò test, jő kisugárzás?

Figyelt kérdés
Mert arcilag ronda vagyok es hàtha van valami remény az teljes mértékű ellensùlyozásra.
2012. jún. 24. 14:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van remény: egy jó személyiség. Ennyi.
2012. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
ha igényesen nézel ki és jól öltözködsz, akkor az valamennyire ellensúlyozhatja.. szerintem.
2012. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Helyettesíteni nem. De a kisugárzás tudja ellensúlyozni.
2012. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ASOT ***** válasza:

talán a 3. nak van igaza...


de ez olyan, hogy akinek a gyurma gyerekek a befutók azoknak jó leszel kigyúrva...akinek meg nem, az elindul lentröl felfelé....nézi nézi hmmm jó izmos jó a teste..felér a fejig...úúú basszki ez de gáz...

2012. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szerintem van egy jo kisugarzasom, vannak terveim es teszek is ertuk. De 5 mp alatt elkuldenek, hogy kopjal le, rogton a fejemet nezik. Hiaba latszik rajtam, hogy mosolygok, hiaba mondom el hogy teszek a szebb jovoert stb, ez nem erdekli oket, csak az arcom. Az meg meg egyiknek sem tetszett. Ha az nem nyert akkor nem engednek tovabb lepni. Utalom ezt az egeszet hogy nem lehet ellensulyozni, akarmit is veszek fel, az sem segit.
2012. jún. 24. 14:25
 6/17 ASOT ***** válasza:

és te mit gondolsz mi a gond az arcoddal?

a hajad, a füled az orrod, vagy bajszos vagy vagy szakállas, vagy zsidósapkát viselsz? vagy kicsit parasztos?

2012. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

küldj képet nekem privátba.

Amúgy szerintem öltözködj jól,és gyúrd ki magad. Meg ne legyél ragyás. Ennyi.Ez ellensúlyozza.

2012. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

úgy ahogy mondod, ha nem vagy jóképű akkor azt

semmi nem tudja ellensúlyozni, pótolni. Sajnos.

DE ha gazdag vagy az más...Csajok akkor nem nagyon

nézik hogy te hogy nézel ki. Ha elfogadható vagy akkor

elfogadnak a csajok is a pénzeddel együtt

2012. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Itt gyakorin egy csomó megkeseredett lúzer van akik azt hajtogatják hogy csak a pénzes pasié a világ meg lehetsz akármilyen ronda.....stb. Rájuk ne hallgass.Ők elvannak a saját kis világukba.


A lényeg,hogy jól öltözz,és ne legyél dagi,se piszkafa.Tehát gyúrj.Az meg ugye semennyibe se kerül....

2012. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Semmi, csak a pénz. Lehetsz kigyúrt, lehetsz jól öltözött, ha szarul nézel ki, akkor rajtad nem segít semmi, csak a pénz.

És nem, ez nem álomvilág. Te sem jönnél össze egy olyan lánnyal, akinek csúnya az arca.

2012. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!