Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amikor nagyon bánt valami, és...

Amikor nagyon bánt valami, és ha mérges vagyok, akkor egyszerüen mindig elnevetem a végét amikor ezt megakarom beszélni az illetővel. Idegességemben sokszor nevetek . Miért van ez? Mit tegyek? És a végén el se hiszik hogy igen is haragszom.

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok!Egyszerűen nem tudom komolyan előadni magam.Sajna nem lehet ellene tenni semmit.:(
2009. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Velem is ez van, ha például valakire haragszom és elmondanám neki a végére elnevetem... :S
2009. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

velem is ez van. nem hisznek aztán nekem. meg azt mondják hogy komolytalan vagyok. ilyenek vagyunk. ezen már szerintem nem lehet változtatni. esetleg ha beszélgetés közben valami rosszra gondolunk. de akkor meg nem ott ját az eszünk ahol kellene :D


20/L

2009. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!