Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy ennyit érek...

Miért van az hogy ennyit érek az embereknek?

Figyelt kérdés

Nagyjából semmibe néznek, iskolában totál levegő vagyok nekik, mégcsak nem is köszönnek. El délutánonként senki nem jön hozzám, nem hív el, én meg nem tudok senkit. Akik régebben a haverjaim voltak már azokat se érdeklem, vagy néhány szerintem jól át is vert amikor azt mondta hogy a haverom. Interneten is próbálkozok haverkodni, olyanokkal akiket élőben nem ismerek, egy olyan honlapon ahol a hobbimnak megfelelő téma van, de azok is magasról sz*rnak rám. Általában az üzenetemre se válaszolnak, de ha válaszolnak, akkor is unottan, röviden, maguktól nem írnak semmit, és már mérgesek ha rájuk írok. Miért érek én csak ennyit az embereknek? Mindenkinek vannak azért haverjai szerintem, rajtam kívül, nekem nincs senki. Pedig nem is bántok senkit, bunkó se vagyok, egyszerűen nem értem és már nem is bírom tovább ezt.

16/F

Ha meg számonkérem internetes haverjaimon pl. miért nem köszöntek el meg miért beszélgetnek ilyen egyoldalúan velem, akkor meg még nekik áll feljebb.


2012. jún. 18. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Írj privátot és megmondom h mi a baj veled ;)

Facebookod add meg ha gondolod :)

2012. jún. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!