Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik azok az apró dolgok a...

Mik azok az apró dolgok a hétköznapokban amik megnyugtatnak/boldoggá tesznek vagy éppen zavarnak/idegesítenek?

Figyelt kérdés

Sok olyan dolog van a hétköznapokban amikre oda sem figyelünk, de valójában apró örömet okoznak nekünk.

Én pl:

Szeretem:

-ha a fagylalt tölcsér alja megázik és kiszívhatom a fagyit alul

-nézni ahogy az esőcseppek legördülnek az ablakon és szeretem nézni " melyik ér előbb célba"

-szeretek a párás ablakra rajzolni

-szeretem megenni a tej fölét


nem szeretem:

-ha a közelemben kést fennek

-ha valakit gúnyolnak

-ha napszemüveges ember szemébe kell beszélnem, mert nem látom a tekintetét



2012. jún. 12. 18:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Jó reggelt! :D Megint a "sok írós" srác vagyok. :D


szeretem még, ha valami összefüggést megértek, akár az iskolában, akár itthon egy könyvet olvasva, vagy csak egy filmben a "sunyi dolgokat". :D


(jah nekem nincsenek ilyen barátaim, akik tudnák, hogy mire gondolok egy nézésből, ezért itt, ezen a téren élményhiányos vagyok sajnos. )


apró öröm még, ha tuttifruttis gyermek tusfürdővel mosakodom este, és olyan szagom van, mint egy nagy rágóguminak. :DDD (nah ez privát dolog volt, de nah :D)


Jah szeretem a bárány szőréhez hasonló látszatú, de sokkal puhább, és finomabb illatú ruhákat. (de mivel fiú vagyok, így csak a kedvesemre "vásárolhatok" ilyet. :D (van is itthon egy ilyen "pulcsi kabát" :D de hát nem tudom kinek adni jelenleg xD)


öö szeretem ha egy vad idegen számról kapok sms-t. :D (az olyan izgi :DDDDDD)


és még egy emberi: (bocsánat érte :D)

Szeretem, ha van annyira bátor valaki, hogy találkozik egy vad idegennel. (manapság nem tudom mért olyan "félelmetes" egy idegen. :D)


(most megyek reggelizni, utána folytatom... valószínű, hogy hasznosabbakkal. :D)

2012. jún. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Szeretek a kajával játszadozva, új ételeket felfedezni. :D

Szeretem még, ha egy mondat többet indít el bennem, mint a közvetlen tartalma megkívánna. :D

szeretem, ha egy felfordulás közepén tudom, mi hol van. :D

Szeretem a ropogó gyümölcsök hangját. :D

és szeretem, ha egy ismeretlen zene, le tud nyűgözni. :D

(hanghatásilag, meg élményileg egyaránt) :D

2012. jún. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

#9:

Ujjujj..az első sorról jobb lenne leszokni, de gondolom nem én vagyok az első aki ezt mondja, de persze nem ismerlek, nem mondhatom mit tegyél és mit nem :)


Amúgy a többi összességében nagyon jó:D

Az elgondolkoztató, tartalmas filmeket én is nagyon tudom ám értékelni:) És a buszon én sem szeretek állni(de többnyire állni szoktam, mert sok az öregnéni/bácsi illetve gyerekes anyuka akinek szerintem fárasztóbbak a mindennapok, szóval övéké az elsőbbség:D)


#10:

A narancssárga fényes szoba tényleg szép *-*..(én sajnos egy évben ha 3-szor el tudom kapni azt a pillanatot amikor ilyen színben pompázik a szoba :"(..de ez már az én szerencsétlenségem :D )


az értelmi fogyatékos példára: én sem vagyok ilyen helyzetekben a toppon, ilyenkor nagy önuralom kell, hogy normálisan meg tudjak nyilvánulni..nagyon sajnálom az ilyen emberkéket :/


#11:

:D.."Jó reggelt" neked is(bár már délután van..(mire én válaszolok><)


"és olyan szagom van, mint egy nagy rágóguminak"

Hát most nincs előttem, milyen az az illat, de nekem is a gyümölcsösek a kedvenceim :"D(most elképzeltem magam elé egy nagy tuttifruttis rágógumit xD elég vizuális típus vagyok :"D)


Hát én vad idegentől még nem kaptam sms-t szóval nem tudom az milyen..csak én küldtem már valakinek sms-t..ami félrement..legalább ő megtapasztalhatta milyen az :"D (upsz ^^)


Rendben, gondolom már reggeliztél, de ezt megbeszéltük xD..És ezek sem voltak hasztalanok :D..Örülök hogy írtál :)


#12:

"Szeretek a kajával játszadozva, új ételeket felfedezni"..

Hmm..én ezt még nem próbáltam..de izgi lehet:D..(mondjuk szerintem nekem nem is jönne ki semmi jó belőle)


Ééés a zene engem is letud nagyon nyűgözni*-*...A legjobb, ha élőben hallod..akkor nagyon nagy a hatás :D


Ja és ha valaki szeretne még írni, csak nyugodtan, örömmel várom őket :D...

Az eddigieknek pedig köszi:)

2012. jún. 13. 16:43
 14/30 anonim ***** válasza:

"Ja és ha valaki szeretne még írni"

vettem a lapot, nem írok többet. :D :D :D

2012. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Azt nem azért írtam, bocsi xd...Lehet kicsit félre érthető volt..Azért írtam, mert általában ha egy adott kérdéshez már sok válasz van, az emberek általában már "feleslegesnek" tartják, hogy még ők is írjanak ide..Kizárólag ez volt az oka annak, hogy ezt írtam...Ha szeretnél tőlem még 200 oldalt is írhatsz még ide :D

Én annak csak ÖRÜLÖK:D:D

Bocsi :"D..Nem akartam félre érthető lenni:)

2012. jún. 13. 17:12
 16/30 anonim ***** válasza:
csak szívom a véred. :D (úgyis folyton a kérdéseden agyalok... úton útfélen... :D)
2012. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Nem szívod a véremet...(És az csak jó:D)

Szóval a lényeg a lényeg: Bárki, bármit bármikor, bármennyit kommentelhet...nem gond, sőt...annak csak örülök,^^

2012. jún. 13. 17:24
 18/30 anonim ***** válasza:
látod? Az emberek több apró örömet tudnak okozni, (és fájdalmat) mint bármi más. :D (szerintem)
2012. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Igen látom, olvasom:D...Azért remélem a jó-bol több jut majd:D:)
2012. jún. 13. 17:30
 20/30 anonim ***** válasza:
csak rajtad múlik... de ha a rosszat feltételezed, szegény "énemről", akkor nehéz lesz bizonyítanom az ellenkezőjét. :D
2012. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!