Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik azok az apró dolgok a...

Mik azok az apró dolgok a hétköznapokban amik megnyugtatnak/boldoggá tesznek vagy éppen zavarnak/idegesítenek?

Figyelt kérdés

Sok olyan dolog van a hétköznapokban amikre oda sem figyelünk, de valójában apró örömet okoznak nekünk.

Én pl:

Szeretem:

-ha a fagylalt tölcsér alja megázik és kiszívhatom a fagyit alul

-nézni ahogy az esőcseppek legördülnek az ablakon és szeretem nézni " melyik ér előbb célba"

-szeretek a párás ablakra rajzolni

-szeretem megenni a tej fölét


nem szeretem:

-ha a közelemben kést fennek

-ha valakit gúnyolnak

-ha napszemüveges ember szemébe kell beszélnem, mert nem látom a tekintetét



2012. jún. 12. 18:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a:

-hűvös szellőt a meleg napokon

-amikor egy madár közel mer jönni hozzám, úgy, hogy látja, hogy nem csak egy oszlop vagyok, hanem élőlény. (mozgok)

-ha a természeti tényezők nekem játszanak. (pont akkor nem esik, vagy esik, vagy fúj, vagy nem fúj, amikor nekem jó. :D)

-a buszon ülve leghátulról úgy néz ki a jármű, mint egy hajó. :D és olyan, mintha a tenger dobálná (a kátyús utakon)

-szeretem, amikor első ítélkezésre valakiről pozitív véleményen vagyok. Ez nagyon ritka.

-szeretem látni, ha egy ember magában is tud boldog lenni, és ezt ki is meri fejezni akár egy idióta mosollyal, akár egy "debil" nézéssel. :D

-jah és szeretem, amikor az emberek úgy bánnak másokkal, ahogy emberekhez méltó. :) (vakokat segítenek az úton, vagy öregnéninek átadják a helyet. stb)


nem szeretem, ha hazugsággal leplezik a szarságukat.

és azt sem szeretem, ha ezért valaki mást hibáztatnak.

azt sem szeretem, amikor leplezik a hülyeségüket, és nem mernek elismerni egy hibát, amiért ők a felelősek.

Nem szeretem a neveletlen gyerek szüleit a bkv járatokon.


(hirtelen ennyi)

a lényeg, hogy a "nemszeretem" kategória szinte csak és kizárólag az emberekről szól, meg a fizikális fájdalmakról. :D (fogfájás, hasfájás, stb stb)

2012. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon jók :D

És egyébként mindben egyet értek:)

Hát igen, többnyire emberi tulajdonságokról írtál, emberközpontba vetted a dolgot, de akkor is jók nagyon:D


Én pl. olyasmikre is gondoltam amik átlagosak...pl: nem szeretem ha valaki a közelben tördeli a kezét stb...


De ezek is találók:D

Jöhet még, ha valakinek van;D

2012. jún. 12. 19:27
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem:

Kék az ég és süt a Nap

Zongoraszóló egy zeneszámban

Mezítláb járni eső után

Valaki rám mosolyog

Pont egy pohárnyi tej van a dobozban

Naplemente a Duna felett

Jó kedvvel ébredni egy álom után

Édes illatok (főleg vattacukor és kakaó)


Nem szeretem:

Ha valaki ok nélkül rosszkedvű

Ha elromlik az idő mikor programom van

Rosszat álmodni

Ha kiesik az internet


18/L

2012. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Ezek is jópofák:D

A tejes eszembe nem jutott volna, de igaz:)

2012. jún. 12. 20:53
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

az első vagyok.

sry, folytatom nem csak az emberi oldalról. :P


A vattacukor szaga irritál :$ (én nem szeretem :D)

Ha valamilyen sütibe van aszalt gyümölcs, akkor nagyon nem kérek belőle. :D


feldobja a kedvem, ha látok valami nem környezetbe illő, de személyiséget kifejező dolgot. :D (nem tucat cucc)


szeretem, ha lefekszem, és hideg a paplan, és addig "reszketek", míg bemelegszik. :D

szeretem a kondizás után, ha nem bírom mozgatni semmimet. :D (lehet ez már "beteges"? :Đ)


szeretem, ha a hangzavar után hirtelen csönd lesz.

Szeretem még, ha egy jó ember társaságában néma csöndben egymást nézve ugyanarra gondolunk, és nem kínként éljük meg a pillanatot.


Szeretem a lányok hosszú hajába bele"túrni" (nekem rövid hajam van :'( )


szeretem, ha a figyelmességemmel örömet, mosolyt tudok valakinek adni. (Ezt nagyon élvezem :D)

Szeretem ha valami igényesen van megcsinálva, kivitelezve. (precíz munka, vagy igényes autó tuning, vagy bármi más.)


szeretem, ha valaki játszadozik velem a szavaival. Gúny, vagy cinikus (amolyan jópofa).

Amikor a másik ember gondolatát hamarabb tudom, mint ő maga. :D (azt is szeretem :DD)


sry, ha sok lett. :)

2012. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Jaaj, még szeretem, ha egy lány egyértelmű érzelmeit, kétértelműen fejezi ki. :D (tehát tudom, hogy szeret, vagy utál, de az ellenkezőjét "teszi". :D)


pl ha tudom, hogy szeret, de közben "cukkol", vagy ha utál, de közben "szép szavakkal játszik". :D


(szeretem az emberi játékokat. :\ (megint visszakanyarodtam az emberekhez... :D)

2012. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

megint én... :D


szeretek beszélgetés nélkül sétálni valakivel az eső utáni sétálóutcákban, ahol este a lámpák fénye a földről csillog. :D

szeretem ha őszinték az emberek a komoly érzelmeikkel kapcsolatban.

szeretem, ha témához nem illő módon valaki őszinteségi rohamot kap. :D(nah nincs több emberi, ígérem)


Mééég szeretem az eső "elő illatát", amikor még nem esik, de már tudom, hogy jön.

Szeretem a villámokat, és a hűvös (nem hideg) didergést. :D


szeretem a lányok illatát, amikor megpuszilom őket (csak annyira erős a parfüm, hogy akit közel enged, az érzi)


szeretem a határozott férfi kézfogást. :D (ezt nem félreérteni)

szeretem még a metrón az angol bemondónő akcentusát.

pliiz get jor tiket, for passz redi. :D


(nah mára elég. :D)

2012. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Ha-ha ez aranyos volt,..első "adagban" írtad: sry ha sok lett..aztán még jött 2 adag :D:D


Egyébként nem sok...hanem nem elég xD...(csak vicc:D)

Szóval azt akartam mondani, azaz írni, hogy felőlem 20 oldalasat is írhatsz akár, szívesen fogadom őket^^


Igen, megint a végére kicsit visszakanyarodtál az emberhez, de nem baj , öröm volt olvasni:D:D


És amit a vattacukrosról, aszaltgyümisről írtál, egyet értek...És mostanában a bnőim milyen parfümöt vesznek liter számra? hát persze hogy vattacukrosat ><"...na mind1..szerencsére hamar elmegy az illatuk :"D..kínznak engem


A többi is jó volt, igen ezek olyan emberi pillanatok amiket szerintem sokat szeretünk még:D Az az igaz barát akire elég ránézned és már tudjátok a másik mire gondol:"D


Ha még eszedbe jut nyugodtan írhatsz, örömmel fogadom:)

És köszi az eddigit^^

2012. jún. 12. 21:41
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli kave cigivel mindig megnyugtat.

Ha ket ellensegeskedo orszag allampolgarai fittyet hanyva az elvarasokra baratsagosak egymassal.Pl tegnap lattam egy cikket arrol h az izraeliek kampany inditottak, h ok nekik nincs semmi bajuk az iraniakkal, aztan erre jott a hasonlo valasz az iraniaktol...kajak bogtem rajta, nem tudom liert de mindenen extra konnyen meghatodok.:)

Ha nagy vihar van meg mennydorges es en a kocsibol vagy a haz ablakabol figyelhettem es jol esik reszketni.

Ha reggeli napsutesre ebredek.

Szeretem ha valaki megosztja velem a problemjat es nem erzem magam lelki szemetesnek , foleg ha bizalmi dolgokrol van szo.Olyankor megtisztelve erzem magam.

Ha egy uj kajat csinalok es elsore sikerul.:)

Ha a buszon ulve figyelhettem a kinn levo tajat es nem kapaszkodva kell vegig nyomorognom az utat.

Ha a bevasarlokp.ban gyerekes anyukat latok, akirol latom h jo anyuka feltetelezhetoen.

Ha sms kapok egy szamomra kedves embertol':)

Ha egy jo filmet sikerul megneznem , aminek tartalma isvan es elgondolkoztat.

Szeretem ha elmegy az aram es gyergyaval idetlenkedunk es valahogy tobb ido jut egymasra...

Szeretek elalvasig , egy takaroval beburkolozva izgalmas konyvet olvasni'

Ha a facebookon egy ertelmes posztomra ertelmes, informaciot, velemenyt kifejto valasz kapok es nem csak a vicces posztoat tetszikelik.


Nem szeretem , ha valakit hivok es fontos lenni, de nem veszi fel.

Nem szeretem, ha az utcan vagy a kozertben megbamulnak.Pedig teljesen atlagosan nezek ki.

Ha valami fontos esemeny elott pattanasom lesz...:(

Ha valakinek segitek , de nem h hala nem szorul bele , de meg kesobb keresztbe is tesz....

Ha a boltban egy fasult, bunko szemely a penztaros.

Ha elmegy az internet....

Ha legy van a szobaban es nem tudom az Uristennek se levadaszni.

Ha csalodnom kell valakiben.

Ha beszakad a kormom es nem otthon vagyok...es nem tudom korrigalni.

Ha valaki irigykedik ram

Ha hulyenek neznek vagy ha kibeszelnek a hatam mogott.

Ha folyton valaki bizalmatlan velem es folyamatosan tesztelget.

Ha az epp felvenni szandekozott ruham. Keresesekor radobbenek , h a szennyesbe varakozik....

2012. jún. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem:

- az út illatát eső után

- frissen nyírt fű szagát

- mikor naplementekor pont úgy süt be a nap a szobámba, hogy narancssárgás fénye van.:D


Nem szeretem:

- ha épp elkezdek valamit csinálni, és valaki szól hogy most rögtön menjek valami mást csinálni

- ha letörik a körmöm :D

- ha egy értelmi fogyatékos (vagy szimplán buta) ember leszólít az utcán. Nem tudom kezelni az ilyen helyzeteket.

2012. jún. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!