Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért taszít el szinte mindenk...

Miért taszít el szinte mindenkit hogy ilyen vagyok? :/

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok. Kitanultam . Van egy munkahelyem. Néha eljárok szórakozni de nem sokszor mert engem nem igazán köt le a disco. Inkább egy szalcsi sütés vagy kirándulás. Nem vagyok fiús alkat, egyáltalán és nem is öltözködöm úgy,és a viselkedésem sem olyan. Nem iszom alkoholt nem dohányzom. Idáig ezzel még nincs is baja senkinek. De mikor jobba megismernek mindig az a vége hogy eltávolodnak tőlem és kinevetnek hogy olyan vagyok mint egy öreg asszony :S mert én lenyírom a füvet. Télére nagyimnak összeaprítom a fát. rendben tartom a portánkat. Falun élek. Anyám sokat dolgozik.Műtétje óta nem bír már itthon is dolgozni. Apum rokkantnyugdíjas, úgy szint nem bír. Nagyim 85 éves. Nem fogom hagyni ő dolgozzon. Nem értem az embereket,emiatt hogy emiatt mert itthon megcsinálom a kinti munkákat miért kell kinevetni ? :S és eltávolodni tőlem.. kigúnyolni. rosszul esik.. :/ de ez vagyok én. Szeretek fúrni faragni dolgozni látni hogy igen ezt én csináltam. de ettől még ugyanolyan nő vagyok mint bárki más... hogyan próbáljam meg megértetni velük hogy ez nem nevetni való dolog ?
2012. jún. 6. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem légy rá büszke hogy ilyen vagy!Sok sikert!
2012. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is legyél büszke magadra :) Biztos vannak jófej emberek a környéken, akik emiatt nem nevetnek ki. És egy kicsit legyél lazább, fiatalosabb, hátha akkor nem tartanak öregesnek.
2012. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 GhostRider3 ***** válasza:

nem vagy menő, a felelőtlenség, meggondolatlanság a menő.

nem érdemes ilyen emberekkel tartani a kapcsolatot

2012. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. akkor ezek szerint kevés normális ember van.. :/ sajnos igen egyre többször látom hogy az a menő ha valaki iszik úgy vezet. Amikor fiatal lányok férfiakat megszégyenítő mennyiséget isznak meg és csúsznak :S volt már hogy bulizni voltam megittam egy martinit és az akarták vezessek de én nem ültem volán mögé hisz ittam.. azóta nem is keresnek mert szerintük nyuszi vagyok... de legalább akik írtak ide tudom hogy velem egy gondolkodás módúak :)
2012. jún. 6. 21:06
 5/8 anonim válasza:
Nekem abból amit írtál az esett le hogy nagyon kevés időd lehet a párodra, ezek mellett. Szerintem lehet ez rontja el a kapcsolataidat.
2012. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt valami nem stimmel. Csak ezért nem gúnyolnak ki. Szerintem a viselkedésedben vagy a külsődben van valami más, ami taszító lehet nekik (ezt nehéz észre venni saját magunkon), nem pedig az, hogy sokat segítesz a családodnak.
2012. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig ha volt párom sosem hanyagoltam el. Napi szinten találkoztunk és sose mondtam le az itthon munka miatt. szüleim is tudták hogy úgy is befejezem ha holnap ha holnap után de biztosan. Külsőmben nem tudom lehet e valami nem hiszem. nincs rajtam semmi olyan ami taszító lehetne. igaz extra sem. teljesen átlagos vagyok. lehet inkább az hogy nem járok bulizni nem szoktam inni. csak néha egy pohárkával 1 évben egyszer fordul elő ez is. Akikkel eddig találkoztam minden buli buli minden héten. szerintem pedig nem ez a legfontosabb . és igen vannak dolgok amik előnyt élveznek. mint például nem ha anyumék nincsenek itthon akkor nem hagyom magára a nagymamámat. hanem vigyázok rá.
2012. jún. 7. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Én se vagyok bulizós. Járunk? :)

Még fát aprítani is segítek.

2012. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!