Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne csinálnom? Vagy hol...

Mit kéne csinálnom? Vagy hol rontottam el?

Figyelt kérdés
Általánosban a mi osztályunkban kialakultak a klikkek. És én a nyomikhoz tartoztam.Mert nem ugrálok a fiúk ölébe nem játszom meg magam és stb...! Most gimibe megyek és eddig egyszer volt találkozó de már félek attól hogy megint a legrosszabb helyre leszek sorolva és nem tudom hogy mit kéne csinálnom csak mert nem szeretnék középpontba lenni de azért lenni szeretnék vki az osztályba.
2012. jún. 5. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
legyél egyedi ,akivel szivesen elbeszélgetnek,mégis különlegesnek tartanak,és ha mindenkivel közlékeny vagy, egyedi a stilusod, akkor tökmindegy kivel beszélsz. bár ez függ az ottani emberek értelmi szintjétöl is
2012. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gimi ahova megyek egy elég jó gimi . és szerintem egyedi vagyok de nem tudom mit kéne csinálnom hogy szóbaáljon velem vki.
2012. jún. 5. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
állj szóba te velük
2012. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem tartoztam a "nyomibbak" közé előző suliban, de én sem ugráltam senki ölébe és utálom, ha ölelgetnek a fiúk. Én csak azokat ölelem meg akiket szeretek is és ha még nem ismerem, vagy csak barátként tekintek rá, minek ölelgessem. Tudom,hogy nehéz de közlékenynek kell lenned. Én előző suliban azt csináltam, hogy nem ölelgettem a fiúkat, de szóba álltam velük, én voltam " a fiús lány"....

A lányokkal is szóba álltam mindig és ha láttam, hogy valakinek rossz napja van, odamentem hozzá és elkezdtem beszélgetni vele. Idén mentem középsuliba és úgy kezdődött amire számítottam. Mindenki be van zsongva új osztálytársak," majd lesz ennyi mg annyi pasim-csajom"(mondják ők)...Aztán jött az év eleje a lányok és fiúk elkezdtem sorra ölelkezni, fogdosódni stb..stb..tudjuk, a szokásos..Aztán hozzám is odajöttek tárták akarjukat hogy"mackóölelés"..de én mondtam neki h nem..majd elkezdtem beszélgetni..Ma már tudják , hogy velem nem lehet ölelkezni akárkinek, azaz kb senkinek, de beszélgetni oda lehet jönni nyugodtan és nem vagyok antiszociális. LEgyél beszédes, mond ki nyugodtan amit gondolsz..Az elején úgyis mindenki "félni" fog kicsit..Ha van egy feszültségoldó ember a közelben, azt ők is díjazni fogják és majd keresik a társaságodat..legyél kedves, segítőkész, vidám

Itt nem tudnak rólad semmit, mindenki tiszta lappal indul. Azt te döntöd el, hogy mit akarsz, mit tudjanak itt rólad.

Sok sikert és önbizalmat:))

16/L

2012. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez sok segítség volt
2012. jún. 6. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!