Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha naplót akarok írni, hogyan...

Ha naplót akarok írni, hogyan kezdjem? Csapjak egyből a közepébe? Mit írjak bevezetőként?

Figyelt kérdés
Írtam már naplót,de úgy vagyok vele,hogy minden napló egy új "könyv" ahol az előzmények ismeretlenek. Írjak egy kis bevezetést,vagy kezdjem úgy hogy felírom az adott nap dátumát és hogy milyen nap van,és kedzem is a beszámolót az adott napról elsőre,mintha már régebb óta írnám? Ha bevezetést írok,mit írjak bele? Meséljek el minden eddig történtet vázlatosan,vagy csak azt,ami mostanában történt,és még kihat a naplóban leírt napokra is,vagy írjak listát adatlapszerűen: kor,név,suli,kedvenc film,kedvenc együttes,kép magamról,stb. vagy indítsak idézettel,verssel? Vagy indokoljam meg,miért kezdtem bele,vagy nem is tudom. Nálatok hogy van ez,ha írtok naplót?
2012. máj. 24. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A te naplód, te fogod látni, te döntöd el :)
2012. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pár év után én is most kezdtem újra naplót írni. azért kezdtem el, mert úgy éreztem sok az olyan dolog, amit valakivel meg kell beszélnem, de nem akarom elferdíteni a dolgokat, és nem akarom, hogy befolyásoljon, hogy mások mit gondolnak rólam a tetteimért, ezért úgy írom, hogy senki se lássa. semmilyen bevezetést nem írtam, csak úgy belecsaptam a közepébe :)
2012. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom hogy belekezdtél-e vagy sem, de segítségként elmondom én hogy csináltam. Az eslő naplómba mindent leírtam magamról, valahogy úgy mintha bemutatkoznék egy új embernek. A másodikba csak egy rövid bevezetőt írtam. Mintha egy folytatólagos sorozat lenne egy rövid ismétléssel az előző részből. Én így csináltam, de neked nem kell így tenned. Csak egy ötlet volt. Sok sikert! :)

2017. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!