Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tundék változtatni a...

Hogy tundék változtatni a szokásaimon? Elegem van már, hogy folyton kifolyik az idő a kezeim közül.

Figyelt kérdés

Az van, hogy kb 3 hónpja szakítottunk a volt párommal, elég nehéz volt, mert elég sokat beszéltünk szakítás után is..

2éve miatta költöztem ide,(másik ország) de mint kiderült nem ő volt az igazi.. Szóval elköltöztem, kb 2 hónapja, félmunkaidőben dolgozom, viszonylag egész sok szabadidőm van és mindig megfogadom, hogy mittomén, ezt meg azt fogom csinálni, de mindig az van, hogy 11kor kelek fel, és délután3ig pizsamában vagyok.. Természetesen, ez a szabadnapjaimon. Sosem csinálok semmi értelmeset, nincsenek barátaim, nem találok igazi motivációt, nem tudom mi van velem..

Lehet tervet kellene írnom? Ti hogyan tartotok rendszert az életetekben, szingliként.. ??



2012. máj. 23. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is ezzel van a bajom, h beállítom az órát mondjuk fél 5-re h időben mindent megcsináljak (szabadnap), aztán kinyomom és van úgy, h délben kelek fel és utána tiszta ideg leszek, h megint nem mentem semmire sem. ez amúgy motiváció kérdése, ha nagyobb erőt veszel magadon, és korán felkelsz, abba nem fogsz belehalni
2012. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam rendszertelenebb nincs,hasonlóan vagyok mint te.Néha felírok egy-két dolgot amit sikerül betartanom,de ha nincs kedvem semmihez,úgyse csinálom meg.Én ezen már nem idegesítem magam.
2012. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!