Fel tudsz vidítani?

Figyelt kérdés

Fél éve nem voltam ilyen mélyen.

Egész nap sírok.

Nem érzem jól magam, nagyon nem.


2009. jún. 27. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sajnos nem tudlak, mert én is letargikus állapotba kerültem. A család is szid, hogy miért nem tudok normálisan beszélni velük.
2009. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Történt valami amiért ennyire rosszul érzed magad?
2009. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Igen, én feltudlak :D látom most is nevetsz :D ez az,....megy ez :D ügyes vagy :D egy nagy mosoly a pont :D :)


16/L

2009. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Mi a baj? mesélj bővebben.Mennyi idős vagy egyébként? Amúgy, most én is rossz passzban vagyok, mert válunk a férjemmel.:(
2009. jún. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szar kedvem van nekem is.... szerintem ennél mélyebbre nem lehet sűllyedni...
2009. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

xDDD A 15:53-as engem nagyon felvidított :'D

Ennél hatásosabb módszert nem fog senki írni neked, ha azoktól a kérdésektől nem leszel vidám.... :P

2009. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

15:53

kösziköszi :D:D

nagyon viccesek voltak xD

2009. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
mondjál le
2009. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha valami elmúlt dolog miatt keseregsz, akkor a javaslatom ez a könyv: Eckhart Tolle: A most hatalma. Van belőle egy elmélet, és egy gyakorlati útmutató. Én most vettem a gyakorlati útmutatót puha kötésben 2200 forintért. A lényege ez: 1.A múlt elmúlt. Nem létezik. Volt, és nincs. Nem kell vele foglalkozni. 2. A jövő még nem jött el. Vagy eljön, vagy nem. Jelenleg a jövő nincs. Nem kell vele foglalkozni. 3.Tehát amivel foglalkozni kell, az a MOST.

Ugyanez Isten szavával, amikor Mózes kérdésére, - ki vagy te - azt mondja: A vagyok vagyok. Tehát ha a múlt miatt keseregsz, Isten azt mondja, nem sgíthetek, én nem a voltam vagyok, hanem a vagyok vagyok. Ha a jövő miatt, akkor azt mondja: Nem segíthetek, mert nem a leszek vagyok, hanem a vagyok vagyok. Ha a jelenhez kéred a segítséget, akkor ott veled vagyok. Kapd össze magad tehát, és mássz ki a gödörből. Kelj fel és járj!!!!

2009. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!