Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akinek van internetes naplója...

Akinek van internetes naplója az közzétette valahol mások számára?

Figyelt kérdés
ha igen miért és ha nem miért nem? :)
2012. máj. 3. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem naplóm van, hanem blogom. Igaz sokban különbözik, mert abban én kedvenc bandámról írok, a naplóba meg álltalában saját életünkről szoktunk írni.

Nem osztottam meg, és nem tettem közzé sehol, mert nagyon félek, hogy lenne egy csicska osztálytársam, aki rájuk szállna csak azért, hogy nehogy egyszer ne csesszen ki velünk:).

2012. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én vezettem neten naplót, nem szóltam róla senkinek. Bátran írtam. Már egy jó éve el is felejtettem, mikor valaki belinkelte nekem üzenetben. Hát ott süllyedtem el, soha nem gondoltam hogy egy ilyen noname oldalra rátalál valaki, ráadásul becenevekkel.
2012. júl. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!