Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Internetes munka működik?...

Internetes munka működik? Valaki csinálja?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csinálom, régebben próbálkoztam. Amit biztos megtanultam az az, hogy mielőtt elkezdesz bármit, olvass el rla neten mindent, véleményeket, kritikákat. Ha nem találsz róla semmit el se kezdd.
2012. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Internetes önismereti munka? :)

Nagyon sok ilyen kérdés van ezen az oldalon, amiket ha átnézel, tuti választ kapsz. A piramisjáték-szerűek nem működnek; a fordítás, programozás, webszerkesztés igen, pl.

2012. jan. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én reklám nézésel keresek pénszt és jol ha érdekel külgy privát üzenetet és adok linkeket ami nálam ki probált bukovicskalman@freemail.hu
2012. febr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csinálok egyet.Még nem sokat keresek vele, de ez attól függ, mennyien regisztrálnak be általad. Szóval remélem lesz még ebből komolyabb összeg is:) Ha esetleg érdekel nyugodtan írj privit.
2012. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!