Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Utál a legjobb...

Mit tegyek? Utál a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem jó témába tettem...


Ötödikes vagyok és négy éve ismerem Vikit.Két éve a legjobb barátnőm.(: Mostanság úgy érzem, hogy nem szeret, mert ha segítséget kérek, akkor segít, de nem szívesen.Soha nem beszélget velem szünetben, oda megy másokhoz.Én ezt nem bírom tovább.Viszont...ha elkellene veszítenem, akkor belehalnék.Nagyon szeretem.Viszont ő soha nem éreztette velem, hogy hasonlóan érez.Angival tervezgetik mit csinálnak a Táncsics Mihály Gimnáziumban majd, míg én Pestre szeretnék járni.Na, akkor elfogom veszíteni, ebbe beletörődtem.:( Fogok rá emlékezni örökké, mert a nevét belevésték a szívembe.A Viki és az Angi legjobb barátnők lesznek, és én meg egy álbarát leszek.


2012. máj. 3. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki így viselkedik az sajna nem barát...

De próbálj meg vele beszélni, mond el neki azt amit itt leírtál.

Amúgy meg ha gimis leszel, rengeteg új barátod lesz. :)

2012. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gimibe mész, el fogod felejteni. Tudom milyen rossz az érzés, nekem is "álbarátom" volt a legjobb barátnőm 4 évig. Aztán gimibe mentem, és új barátaim lettek.Hogyha pedig Angi érdekli, akkor ne törődj vele többé!
2012. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából közgazdasági szakközépiskolába szeretnék járni.Nem biztos, hogy tovább tudok tanulni, mert ha gimis leszek, akkor muszáj lesz főiskolára, egyetemre mennem, mert az érettségi nem ér sokat.Bár biztos, hogy ott is (szakközépbe) lesznek barátaim.


Viszont én nem akarok összeveszni vele, mert akkor nem lenne egy igazi barátnőm se.Én lennék a lúzer.Már majdnem bőgött, hogy matekból nem ötös, hanem négyes lesz.Idegesít.Nem foglalkozik mással, csak magával.Mikor kaptam egy kettest, akkor én vigasztaltam az Angit, aki kettest kapott.Ki nem szarja le, hogy X5 - ös BMW - jük van??? Dicsekszik, de ennek ellenére szeretem.Nem tudom miért.Kettőnk közül én vagyok a jobb barát, mert én minden hibájával együtt elviselem.Ő meg hőbörög, ha segítenie kell nekem.Már beszéltem vele a gimis ügyről, de ő: Áhh, dehogy, te vagy a legjobb barátnőm örökké Dóri!

Jahh, persze.Ott lesz rengeteg lány, ki akarna olyannak az LB - je lenni, aki Pesten ül?? Senki...Ott lesz Angi, nevetgélnek, kibeszélnek, de akkor már új barátnőim lesznek.

2012. máj. 3. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:
egy kicsit hagyjad ezt lányt..szerintem már beteges amit csinálsz..lehet h épp ebből van elege h megfojtod a szereteteddel..ami már kezd átmenni rajongásba kb...
2012. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem rajongok érte, de az hogy néha rám se néz, az azért megbánt engem.nem mondtam, hogy msáokkal ne legyen, mert az önzőség lenne, de mégis csak én vagyok a legjobb barátnője.Egyébként mostanába nagyon jól kijövünk, szerencsére.(:
2012. máj. 8. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!