Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek "szexibb"?

Hogyan legyek "szexibb"?

Figyelt kérdés

Sokak szerint szép vagyok, de én azt veszem észre, hogy a szépséget gyerekes bájnak értik. Nem tudom, olyan jó lenne végre nőiesen szép lenni! Szerintetek hogyan legyek szexibb?

L/14


2009. jún. 22. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Öltözködj másképp.
2009. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem pedig várj még néhány évet...talán nem tetszik, amit írok, de szerintem egy 14 éves lány ne azzal hívja fel magára a figyelmet, hogy mekkora playgirl. Ha szép vagy, akkor örülj neki, később szebb leszel. Gondolom, nem arra vágysz, hogy csak azért szeressenek, mert szexi dög vagy????
2009. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem, de azért szeretném, ha nem lennék már egy ötéves kislányként számon tartva! Hogyan öltözködjek?
2009. jún. 22. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Több smink kell, s szebb ruhák, pl. nagyon ajánlom a streccsnadrágot, az szinte minden nőnek jól áll. De leginkább a korosztályodat kellene kérdezned, ők jobban tudják ezt, én az apád lehetnék.
2009. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

küldj fotot és mondunk rá vmit pl rövid haj esetleg dauer kirakott mellek az ablakba ,mini szoknya, tanga ,

egy kis smink

ha látnánk jobb lenne

de barátnőid mit tesznek ez ügyben nem tudnak segiteni

2009. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
S csodàlkoznak mitôl van ennyi eröszak és pedofil! Hova juott ez a vilàg, jesszusom! Te làny, maradj még nyugton 1-2 évig, vagy jàrj elôbb valami önvédelmi tanfolyamra!
2009. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nos én nem ismerlek,de ha még nem hordasz melltartót,itt az ideje,hogy beszerezz néhányat/bocs ha hordasz,csa k másokból indulok ki. van olyan osztály társam,aki még mindig 'cicifixet' használ.tudod,az a top féleség./aztán,ha szép domborulataid vannak,vehetsz néhány szolidan kivágott felsót.aztán ha szép formásak a lábaid,csőnaci /már nem csak az EMOk hordanak olyat :P/.

esetleg vehetsz egy magas sarkút,de az szétszedi a lábad,ha túl sokat hordod.de nem ártha van otthon egy ami mindenhez illik. továbbá ha a csőnaci nem jött be,akkor az egyszerű csípőnadrág is megteszi,ha jó alakod van.

ha ducibb vagy,van egy tippem :P egy nagyon kicsit húzd be a hasad. nagyon rövid idő alatt megszokod,és már reflexből úgy fogod tartani,ezáltal erősödik,és formálódik.


remélem segítettem.

2009. jún. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!