Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek újra kellene...

Szerintetek újra kellene kezdenem? Ha igen, miért, vagy miért nem?

Figyelt kérdés

Annyit kell rólam tudni,hogy 2010 októberében abbahagytam 6 és fél után a zongorázást,viszont úgy hogy az volt az életem,bár akkor még nem fogtam fel teljesen...A tanárnőm volt a hibás legfőképpen,egy idegbeteg hárpia volt,én mégis tiszteltem,de kikészített idegileg.Tavaly nyáron folytatni szerettem volna onnan ahol abbahagytam,de egészségügyi gondok miatt nem lehetett,viszont most,hogy újra esélyem van,egy kicsit rágörcsöltem a témára.Volt egy álmom is,arról szólt hogy találkoztam a régi zongoratanárnőmmel,megkérdeztem tőle,hogy tanítana-e újra,ő azt felelte hogy engem mire,felesleges időpazarlás lenne.Ez olyan mélyen érintett,hogy azóta is ha csak eszembe jut az álmom,elfog a sírógörcs.Egyszerűen nem bírok végignézni egy zongorás darabot anélkül hogy azért vágyódnék hogy én lehessek a játékos helyében,hogy a gyönyörű zongora billentyűit érinthessem.

15/L



2012. ápr. 27. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen,kezd újra.keress más tanárt.
2012. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzővel
2012. ápr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a probléma. Az, hogy egy faluban laksz, ahol ő az egyetlen jól képzett zongoratanár, és két rossz közül választhatsz? Vagy mibe kerül keresni egy új tanárt?
2012. ápr. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtság. Beszélj a tanárral, és max azt mondja, hogy nem vállalja el. Én ilyenkor bedobnék egy kis könyörgést: többet fogsz gyakorolni, you want to be the very best... like no one ever was...


Valószínű, hogy visszavenne. Persze ezeket be is kell tartanod.

Légy nyugodt. Szükséged van egy kis hozzáállás váltásra. Mindig gondolj a lehetséges legrosszabb szituációra és készülj fel rá. Igazából minden embert/helyzetet lehet kezelni anélkül, hogy feszültség vagy bármi keletkezne. Sajnos ezt egy válaszban nem lehet leírni, de ha szeretnéd, hogy segítsek, nyugodtan írj.

2012. ápr. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De pontosan ez a gond,hogy nem venne vissza,lefogadom.És nem ér meg egy próbát,mert ha megkérdezném tőle és nemet mondana,akkor valószinű az összes tanár is,mert mindegyik 'hallott rólam'.Saját fülemmel hallottam hogy két zeneiskolás tanár rólam beszélt,úgyhogy a volt tanárnőm igazán kitett magáért.
2012. máj. 1. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván nem túl jó ez a helyzet, de szerintem az is ront rajta, hogy te egy kicsit túl dramatizálod. Kedvesen megbeszéled a tanárral, hogy mi volt a problémája. Azt megváltoztatod, és visszavesz. Max elveszíted a lehetőséget, hogy a tanárod és az ő ismerősei tanítsanak, de ahogy látom, az már most se túl esélyes, így gyakorlatilag semmit nem veszíthetsz. Ezek tudatában egy próbát mindenképpen megér a dolog.


Ha még így is félsz, akkor írhatsz nekem, és megbeszéljük.

2012. máj. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!